Zarząd Transportu Miejskiego - linie komunikacyjne ostatnia aktualizacja od 04-05-2024 01:01:00 do 04-05-2024 01:15:00 | Powrót do strony g_ównej |
raport poprawności importu danych z ZTM wszystkie linie komunikacyjne w jednej tabeli archiwalne rozkłady jazdy do 30.06.2014r. adresy w odległości 100m od linii autobusowych | Miasto Poznań - MPKautobusy: 170, 188, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, autobusy nocne: 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, autobusy podmiejskie: 312, 320, 321, 322, 323, 341, 342, 348, 396, 397, 398, 431, 432, 435, 511, 512, 527, 602, 603, 610, 611, 614, 616, 651, 690, 701, 702, 703, 704, 710, 716, 727, 729, 801, 802, 803, 804, 811, 812, 813, 821, 830, 832, 833, 834, 882, 901, 902, 903, 904, 905, 907, 911, tramwaje: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, tramwaje nocne: 201, 202, |
id | symbol typu linii komunikacyjnej | typ linii komunikacyjnej | numer | kierunek | wersja rozkładu jazdy | okres obowiązywania rozkładu jazdy | przebieg linii | legenda | długość linii w metrach | 227982 | T | linia tramwajowa | 8 | , kierunek: Górczyn, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | MIŁOSTOWO - Wyszyńskiego - Małe Garbary - pl. Wielkopolski - pl. Ratajskiego - Fredry - Roosevelta - Głogowska - GÓRCZYN | F - zjazd do zajezdn Franowo przez przytanek: Kórnicka, Os. Lecha G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Kaponiera, Dworzec Zachodni N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 10371 | 228026 | T | linia tramwajowa | 8 | , kierunek: Górczyn, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | MIŁOSTOWO - Wyszyńskiego - Małe Garbary - pl. Wielkopolski - pl. Ratajskiego - Fredry - Roosevelta - Głogowska - GÓRCZYN | F - zjazd do zajezdn Franowo przez przytanek: Kórnicka, Os. Lecha G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Kaponiera, Dworzec Zachodni N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 12766 | 228065 | T | linia tramwajowa | 8 | , kierunek: Górczyn, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | STOMIL - Starołęcka - Zamenhofa - Jana Pawła II - Kórnicka - Mostowa - Podgórna - al. Marcinkowskiego - pl. Wolności - Gwarna - Święty Marcin - Roosevelta - Głogowska - GÓRCZYN | F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Rataje, Os. Lecha N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 1015 | 228084 | T | linia tramwajowa | 8 | , kierunek: Franowo, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | GÓRCZYN - Głogowska - Roosevelta - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Warszawska - MIŁOSTOWO | F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Śródka, Os. L echa N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 12742 | 228181 | T | linia tramwajowa | 8 | , kierunek: Miłostowo, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | JUNIKOWO - Bukowska - Roosevelta - Matyi - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Jana Pawła II - Warszawska - MIŁOSTOWO | F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Rataje, Os. Lecha G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Bałtyk, Dworzec Zachodni N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka) przez przystanek: Bałtyk, Rondo Rataje, Rondo Starołęka | 8658 | 228251 | T | linia tramwajowa | 8 | , kierunek: Miłostowo, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | GÓRCZYN - Głogowska - Roosevelta - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Warszawska - MIŁOSTOWO | F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Śródka, Os. L echa N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 10377 | 228333 | T | linia tramwajowa | 8 | , kierunek: Franowo, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | MIŁOSTOWO - Wyszyńskiego - Małe Garbary - pl. Wielkopolski - pl. Ratajskiego - Fredry - Roosevelta - Głogowska - GÓRCZYN | F - zjazd do zajezdn Franowo przez przytanek: Kórnicka, Os. Lecha G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Kaponiera, Dworzec Zachodni N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 8628 | 228620 | T | linia tramwajowa | 8 | , kierunek: Głogowska/Hetmańska, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | MIŁOSTOWO - Wyszyńskiego - Małe Garbary - pl. Wielkopolski - pl. Ratajskiego - Fredry - Roosevelta - Głogowska - GÓRCZYN | F - zjazd do zajezdn Franowo przez przytanek: Kórnicka, Os. Lecha G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Kaponiera, Dworzec Zachodni N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 8954 | 228628 | T | linia tramwajowa | 8 | , kierunek: Miłostowo, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | GÓRCZYN - Głogowska - Roosevelta - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Warszawska - MIŁOSTOWO | F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Śródka, Os. L echa N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 8959 |
---|