Zarząd Transportu Miejskiego - linie komunikacyjne ostatnia aktualizacja od 28-03-2024 01:01:26 do 28-03-2024 01:15:00 | Powrót do strony g_ównej |
raport poprawności importu danych z ZTM wszystkie linie komunikacyjne w jednej tabeli archiwalne rozkłady jazdy do 30.06.2014r. adresy w odległości 100m od linii autobusowych | Miasto Poznań - MPKautobusy: 170, 188, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, autobusy nocne: 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, autobusy podmiejskie: 312, 320, 321, 322, 323, 341, 342, 348, 396, 397, 398, 431, 432, 435, 511, 512, 527, 602, 603, 610, 611, 614, 616, 651, 690, 701, 702, 703, 704, 710, 716, 727, 729, 801, 802, 803, 804, 811, 812, 813, 821, 830, 832, 833, 834, 882, 901, 902, 903, 904, 905, 907, 911, tramwaje: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, tramwaje nocne: 201, 202, |
id | symbol typu linii komunikacyjnej | typ linii komunikacyjnej | numer | kierunek | wersja rozkładu jazdy | okres obowiązywania rozkładu jazdy | przebieg linii | legenda | długość linii w metrach | 228082 | A | linia autobusowa | 74 | , kierunek: Os. Sobieskiego, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | OS. ORŁA BIAŁEGO - Inflancka - Pawia - Orla - Zamenhofa - Krzywoustego - Garbary - Kazimierza Wielkiego - Mostowa - Garbary - Szelągowska - Słowiańska - Murawa - Aleje Solidarności - Połabska - Umultowska - Opieńskiego - Szymanowskiego - Smoleńska - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO | | 8312 | 228105 | A | linia autobusowa | 74 | , kierunek: Os. Orła Białego, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | OS. SOBIESKIEGO - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Opieńskiego - Umultowska - Połabska - Aleje Solidarności - Murawa - Słowiańska - Szelągowska - Garbary - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Zamenhofa - Orla - Pawia - Inflancka - Kurlandzka - OS. ORŁA BIAŁEGO | + | 14505 | 228180 | A | linia autobusowa | 74 | , kierunek: Małe Garbary, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | OS. SOBIESKIEGO - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Opieńskiego - Umultowska - Połabska - Aleje Solidarności - Murawa - Słowiańska - Szelągowska - Garbary - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Zamenhofa - Orla - Pawia - Inflancka - Kurlandzka - OS. ORŁA BIAŁEGO | M - kurs skrócony do przystanku: Małe Garbary | 8369 | 228186 | A | linia autobusowa | 74 | , kierunek: Os. Sobieskiego, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | OS. ORŁA BIAŁEGO - Inflancka - Pawia - Orla - Zamenhofa - Krzywoustego - Garbary - Kazimierza Wielkiego - Mostowa - Garbary - Szelągowska - Słowiańska - Murawa - Aleje Solidarności - Połabska - Umultowska - Opieńskiego - Szymanowskiego - Smoleńska - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO | + | 15066 | 228224 | A | linia autobusowa | 74 | , kierunek: Os. Orła Białego, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | OS. SOBIESKIEGO - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Opieńskiego - Umultowska - Połabska - Aleje Solidarności - Murawa - Słowiańska - Szelągowska - Garbary - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Zamenhofa - Orla - Pawia - Inflancka - Kurlandzka - OS. ORŁA BIAŁEGO | | 6134 | 228501 | A | linia autobusowa | 74 | , kierunek: Rondo Rataje, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | OS. ORŁA BIAŁEGO - Inflancka - Pawia - Orla - Zamenhofa - Krzywoustego - Garbary - Kazimierza Wielkiego - Mostowa - Garbary - Szelągowska - Słowiańska - Murawa - Aleje Solidarności - Połabska - Umultowska - Opieńskiego - Szymanowskiego - Smoleńska - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO | R - kurs skrócony do Ronda Rataje | 3974 | 228616 | A | linia autobusowa | 74 | , kierunek: Os. Orła Białego, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | OS. SOBIESKIEGO - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Opieńskiego - Umultowska - Połabska - Aleje Solidarności - Murawa - Słowiańska - Szelągowska - Garbary - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Zamenhofa - Orla - Pawia - Inflancka - Kurlandzka - OS. ORŁA BIAŁEGO | | 3670 |
---|