Zarząd Transportu Miejskiego - linie komunikacyjne ostatnia aktualizacja od 29-03-2024 01:01:00 do 29-03-2024 01:15:00 | Powrót do strony g_ównej |
raport poprawności importu danych z ZTM wszystkie linie komunikacyjne w jednej tabeli archiwalne rozkłady jazdy do 30.06.2014r. adresy w odległości 100m od linii autobusowych | Miasto Poznań - MPKautobusy: 170, 188, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, autobusy nocne: 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, autobusy podmiejskie: 312, 320, 321, 322, 323, 341, 342, 348, 396, 397, 398, 431, 432, 435, 511, 512, 527, 602, 603, 610, 611, 614, 616, 651, 690, 701, 702, 703, 704, 710, 716, 727, 729, 801, 802, 803, 804, 811, 812, 813, 821, 830, 832, 833, 834, 882, 901, 902, 903, 904, 905, 907, 911, tramwaje: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, tramwaje nocne: 201, 202, |
id | symbol typu linii komunikacyjnej | typ linii komunikacyjnej | numer | kierunek | wersja rozkładu jazdy | okres obowiązywania rozkładu jazdy | przebieg linii | legenda | długość linii w metrach | 228137 | A | linia autobusowa | 51 | , kierunek: Poznań Główny, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | OS. SOBIESKIEGO - Szeligowskiego - Szymanowskiego - Stróżyńskiego - Jaroczyńskiego - Kurpińskiego - Wiechowicza - Stoińskiego - Łużycka - Naramowicka - Szelągowska - Garbary - Małe Garbary - Solna - al. Niepodległości - Towarowa - Al. Króla Przemysła II - Wolne Tory - POZNAŃ GŁÓWNY | + | 13137 | 228183 | A | linia autobusowa | 51 | , kierunek: Małe Garbary, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | POZNAŃ GŁÓWNY - Wolne Tory - Towarowa - Składowa - al. Niepodległości - Solna - Garbary - Szelągowska - Naramowicka - Łużycka - Stoińskiego - Wiechowicza - Kurpińskiego - Jaroczyńskiego - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Szeligowskiego - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO | M - Kurs skrócony do przystanku: Małe Garbary | 3533 | 228247 | A | linia autobusowa | 51 | , kierunek: Poznań Główny, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | OS. SOBIESKIEGO - Szeligowskiego - Szymanowskiego - Stróżyńskiego - Jaroczyńskiego - Kurpińskiego - Wiechowicza - Stoińskiego - Łużycka - Naramowicka - Szelągowska - Garbary - Małe Garbary - Solna - al. Niepodległości - Towarowa - Al. Króla Przemysła II - Wolne Tory - POZNAŃ GŁÓWNY | | 2862 | 228402 | A | linia autobusowa | 51 | , kierunek: Os. Sobieskiego, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | POZNAŃ GŁÓWNY - Wolne Tory - Towarowa - Składowa - al. Niepodległości - Solna - Garbary - Szelągowska - Naramowicka - Łużycka - Stoińskiego - Wiechowicza - Kurpińskiego - Jaroczyńskiego - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Szeligowskiego - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO | + | 13342 | 228471 | A | linia autobusowa | 51 | , kierunek: Małe Garbary, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | OS. SOBIESKIEGO - Szeligowskiego - Szymanowskiego - Stróżyńskiego - Jaroczyńskiego - Kurpińskiego - Wiechowicza - Stoińskiego - Łużycka - Naramowicka - Szelągowska - Garbary - Małe Garbary - Solna - al. Niepodległości - Towarowa - Al. Króla Przemysła II - Wolne Tory - POZNAŃ GŁÓWNY | M - Kurs skrócony do przystanku: Małe Garbary | 10213 | 228619 | A | linia autobusowa | 51 | , kierunek: Os. Sobieskiego, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | POZNAŃ GŁÓWNY - Wolne Tory - Towarowa - Składowa - al. Niepodległości - Solna - Garbary - Szelągowska - Naramowicka - Łużycka - Stoińskiego - Wiechowicza - Kurpińskiego - Jaroczyńskiego - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Szeligowskiego - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO | | 9808 |
---|