Zarząd Transportu Miejskiego - linie komunikacyjne ostatnia aktualizacja od 29-03-2024 01:01:00 do 29-03-2024 01:15:00 | Powrót do strony g_ównej |
raport poprawności importu danych z ZTM wszystkie linie komunikacyjne w jednej tabeli archiwalne rozkłady jazdy do 30.06.2014r. adresy w odległości 100m od linii autobusowych | Miasto Poznań - MPKautobusy: 170, 188, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, autobusy nocne: 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, autobusy podmiejskie: 312, 320, 321, 322, 323, 341, 342, 348, 396, 397, 398, 431, 432, 435, 511, 512, 527, 602, 603, 610, 611, 614, 616, 651, 690, 701, 702, 703, 704, 710, 716, 727, 729, 801, 802, 803, 804, 811, 812, 813, 821, 830, 832, 833, 834, 882, 901, 902, 903, 904, 905, 907, 911, tramwaje: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, tramwaje nocne: 201, 202, |
id | symbol typu linii komunikacyjnej | typ linii komunikacyjnej | numer | kierunek | wersja rozkładu jazdy | okres obowiązywania rozkładu jazdy | przebieg linii | legenda | długość linii w metrach | 228039 | A | linia autobusowa | 312 | , kierunek: Promnice/Północna, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | RONDO ŚRÓDKA - Jana Pawła II - Podwale - Zawady - Główna - Gdyńska - Koziegłowy/Gdyńska - Czerwonak/Gdyńska - Miękowo/Poznańska - Owińska/Poznańska - Owińska/Kolejowa - Owińska/Dworcowa - Owińska/Zielona - Owińska/Ks. Piotrowskiego - Bolechowo/Poznańska - Bolechowo/Poligonowa - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego - Promnice/Północna - PROMNICE PÓŁNOCNA | + | 19763 | 228099 | A | linia autobusowa | 312 | , kierunek: Rondo Śródka, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | PROMNICE PÓŁNOCNA - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego - Bolechowo/Poznańska - Owińska/Ks. Piotrowskiego - Owińska/Zielona - Owińska/Dworcowa - Owińska/Kolejowa - Owińska/Poznańska - Miękowo/Poznańska - Czerwonak/Gdyńska - Koziegłowy/Gdyńska - Gdyńska - Główna - Zawady - Podwale - Jana Pawła II - RONDO ŚRÓDKA | S - W dni nauki szkolnej kurs przez Bolechowo-Os./Zespół Szkół Z - Kurs przez Czerwonak/Zdroje | 22684 | 228215 | A | linia autobusowa | 312 | , kierunek: Promnice/Północna, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | RONDO ŚRÓDKA - Jana Pawła II - Podwale - Zawady - Główna - Gdyńska - Koziegłowy/Gdyńska - Czerwonak/Gdyńska - Miękowo/Poznańska - Owińska/Poznańska - Owińska/Kolejowa - Owińska/Dworcowa - Owińska/Zielona - Owińska/Ks. Piotrowskiego - Bolechowo/Poznańska - Bolechowo/Poligonowa - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego - Promnice/Północna - PROMNICE PÓŁNOCNA | S - W dni nauki szkolnej kurs przez Bolechowo-Os./Zespół Szkół Z - Kurs przez Czerwonak/Zdroje | 22733 | 228448 | A | linia autobusowa | 312 | , kierunek: Rondo Śródka, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | PROMNICE PÓŁNOCNA - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego - Bolechowo/Poznańska - Owińska/Ks. Piotrowskiego - Owińska/Zielona - Owińska/Dworcowa - Owińska/Kolejowa - Owińska/Poznańska - Miękowo/Poznańska - Czerwonak/Gdyńska - Koziegłowy/Gdyńska - Gdyńska - Główna - Zawady - Podwale - Jana Pawła II - RONDO ŚRÓDKA | S - W dni nauki szkolnej kurs przez Bolechowo-Os./Zespół Szkół Z - Kurs przez Czerwonak/Zdroje | 23204 | 228497 | A | linia autobusowa | 312 | , kierunek: Promnice/Północna, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | RONDO ŚRÓDKA - Jana Pawła II - Podwale - Zawady - Główna - Gdyńska - Koziegłowy/Gdyńska - Czerwonak/Gdyńska - Miękowo/Poznańska - Owińska/Poznańska - Owińska/Kolejowa - Owińska/Dworcowa - Owińska/Zielona - Owińska/Ks. Piotrowskiego - Bolechowo/Poznańska - Bolechowo/Poligonowa - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego - Promnice/Północna - PROMNICE PÓŁNOCNA | S - W dni nauki szkolnej kurs przez Bolechowo-Os./Zespół Szkół Z - Kurs przez Czerwonak/Zdroje | 23358 | 228595 | A | linia autobusowa | 312 | , kierunek: Rondo Śródka, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | PROMNICE PÓŁNOCNA - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego - Bolechowo/Poznańska - Owińska/Ks. Piotrowskiego - Owińska/Zielona - Owińska/Dworcowa - Owińska/Kolejowa - Owińska/Poznańska - Miękowo/Poznańska - Czerwonak/Gdyńska - Koziegłowy/Gdyńska - Gdyńska - Główna - Zawady - Podwale - Jana Pawła II - RONDO ŚRÓDKA | + | 19609 |
---|