Zarząd Transportu Miejskiego - linie komunikacyjne ostatnia aktualizacja od 03-05-2024 01:01:31 do 03-05-2024 01:15:00 | Powrót do strony g_ównej |
raport poprawności importu danych z ZTM wszystkie linie komunikacyjne w jednej tabeli archiwalne rozkłady jazdy do 30.06.2014r. adresy w odległości 100m od linii autobusowych | Miasto Poznań - MPKautobusy: 170, 188, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, autobusy nocne: 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, autobusy podmiejskie: 312, 320, 321, 322, 323, 341, 342, 348, 396, 397, 398, 431, 432, 435, 511, 512, 527, 602, 603, 610, 611, 614, 616, 651, 690, 701, 702, 703, 704, 710, 716, 727, 729, 801, 802, 803, 804, 811, 812, 813, 821, 830, 832, 833, 834, 882, 901, 902, 903, 904, 905, 907, 911, tramwaje: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, tramwaje nocne: 201, 202, |
id | symbol typu linii komunikacyjnej | typ linii komunikacyjnej | numer | kierunek | wersja rozkładu jazdy | okres obowiązywania rozkładu jazdy | przebieg linii | legenda | długość linii w metrach | 227956 | A | linia autobusowa | 729 | , kierunek: Dopiewo/Dworzec Kolejowy, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | OGRODY - Bukowska - Złotowska - Poznańska - Skórzewo/Poznańska - Skórzewo/Kozierowskiego - Dąbrowa/Wiejska - Dąbrowa/Poznańska - Zakrzewo/Gajowa - Zakrzewo/Długa - Dąbrówka/Długa - Dąbrówka/Poznańska - Palędzie/Pocztowa - Dopiewiec/Szkolna - Dopiewiec/Poznańska - Dopiewo/Poznańska - Dopiewo/Leśna - DOPIEWO DWORZEC KOLEJOWY | + | 24566 | 228104 | A | linia autobusowa | 729 | , kierunek: Ogrody, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | DOPIEWO DWORZEC KOLEJOWY - Dopiewo/Leśna - Dopiewo/Poznańska - Dopiewiec/Poznańska - Dopiewiec/Szkolna - Palędzie/Pocztowa - Dąbrówka/Poznańska - Dąbrówka/Długa - Zakrzewo/Długa - Zakrzewo/Gajowa - Zakrzewo/Poznańska - Dąbrowa/Szkolna - Dąbrowa/Wiejska - Skórzewo/Kozierowskiego - Skórzewo/Poznańska - Złotowska - Bukowska - Szpitalna - OGRODY | + | 24443 | 228202 | A | linia autobusowa | 729 | , kierunek: Lisówki/DPS, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | OGRODY - Bukowska - Złotowska - Poznańska - Skórzewo/Poznańska - Skórzewo/Kozierowskiego - Dąbrowa/Wiejska - Dąbrowa/Poznańska - Zakrzewo/Gajowa - Zakrzewo/Długa - Dąbrówka/Długa - Dąbrówka/Poznańska - Palędzie/Pocztowa - Dopiewiec/Szkolna - Dopiewiec/Poznańska - Dopiewo/Poznańska - Dopiewo/Leśna - DOPIEWO DWORZEC KOLEJOWY | # - Kursuje w nocy z pt./sob. i sob./nd. D - Kurs wydłużony do Lisówki/DPS H - Kurs wydłużony do Chomęcice/Środkowa e - Nie kursuje w okresie ferii letnich | 29173 | 228279 | A | linia autobusowa | 729 | , kierunek: Ogrody, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | DOPIEWO DWORZEC KOLEJOWY - Dopiewo/Leśna - Dopiewo/Poznańska - Dopiewiec/Poznańska - Dopiewiec/Szkolna - Palędzie/Pocztowa - Dąbrówka/Poznańska - Dąbrówka/Długa - Zakrzewo/Długa - Zakrzewo/Gajowa - Zakrzewo/Poznańska - Dąbrowa/Szkolna - Dąbrowa/Wiejska - Skórzewo/Kozierowskiego - Skórzewo/Poznańska - Złotowska - Bukowska - Szpitalna - OGRODY | | 29303 | 228299 | A | linia autobusowa | 729 | , kierunek: Ogrody, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | DOPIEWO DWORZEC KOLEJOWY - Dopiewo/Leśna - Dopiewo/Poznańska - Dopiewiec/Poznańska - Dopiewiec/Szkolna - Palędzie/Pocztowa - Dąbrówka/Poznańska - Dąbrówka/Długa - Zakrzewo/Długa - Zakrzewo/Gajowa - Zakrzewo/Poznańska - Dąbrowa/Szkolna - Dąbrowa/Wiejska - Skórzewo/Kozierowskiego - Skórzewo/Poznańska - Złotowska - Bukowska - Szpitalna - OGRODY | | 30678 | 228412 | A | linia autobusowa | 729 | , kierunek: Dopiewo/Dworzec Kolejowy, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | OGRODY - Bukowska - Złotowska - Poznańska - Skórzewo/Poznańska - Skórzewo/Kozierowskiego - Dąbrowa/Wiejska - Dąbrowa/Poznańska - Zakrzewo/Gajowa - Zakrzewo/Długa - Dąbrówka/Długa - Dąbrówka/Poznańska - Palędzie/Pocztowa - Dopiewiec/Szkolna - Dopiewiec/Poznańska - Dopiewo/Poznańska - Dopiewo/Leśna - DOPIEWO DWORZEC KOLEJOWY | # - Kursuje w nocy z pt./sob. i sob./nd. D - Kurs wydłużony do Lisówki/DPS H - Kurs wydłużony do Chomęcice/Środkowa e - Nie kursuje w okresie ferii letnich | 20077 | 228514 | A | linia autobusowa | 729 | , kierunek: Chomęcice/Środkowa, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | OGRODY - Bukowska - Złotowska - Poznańska - Skórzewo/Poznańska - Skórzewo/Kozierowskiego - Dąbrowa/Wiejska - Dąbrowa/Poznańska - Zakrzewo/Gajowa - Zakrzewo/Długa - Dąbrówka/Długa - Dąbrówka/Poznańska - Palędzie/Pocztowa - Dopiewiec/Szkolna - Dopiewiec/Poznańska - Dopiewo/Poznańska - Dopiewo/Leśna - DOPIEWO DWORZEC KOLEJOWY | # - Kursuje w nocy z pt./sob. i sob./nd. D - Kurs wydłużony do Lisówki/DPS H - Kurs wydłużony do Chomęcice/Środkowa e - Nie kursuje w okresie ferii letnich | 30560 | 228664 | A | linia autobusowa | 729 | , kierunek: Ławica, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | DOPIEWO DWORZEC KOLEJOWY - Dopiewo/Leśna - Dopiewo/Poznańska - Dopiewiec/Poznańska - Dopiewiec/Szkolna - Palędzie/Pocztowa - Dąbrówka/Poznańska - Dąbrówka/Długa - Zakrzewo/Długa - Zakrzewo/Gajowa - Zakrzewo/Poznańska - Dąbrowa/Szkolna - Dąbrowa/Wiejska - Skórzewo/Kozierowskiego - Skórzewo/Poznańska - Złotowska - Bukowska - Szpitalna - OGRODY | # - Kursuje w nocy z pt./sob. i sob./nd. A - kurs wykonywany tylko w noce z pt./sob. oraz sob./niedz. L - Kurs skrócony do przystanku Ławica, skomunikowany z linią nocną nr 242 e - Nie kursuje w okresie ferii letnich | 20026 |
---|