Zarząd Transportu Miejskiego - linie komunikacyjne ostatnia aktualizacja od 19-05-2024 01:01:01 do 19-05-2024 01:15:00 | Powrót do strony g_ównej |
raport poprawności importu danych z ZTM wszystkie linie komunikacyjne w jednej tabeli archiwalne rozkłady jazdy do 30.06.2014r. adresy w odległości 100m od linii autobusowych | Miasto Poznań - MPKautobusy: 170, 188, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, autobusy nocne: 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, autobusy podmiejskie: 312, 320, 321, 322, 323, 341, 342, 348, 396, 397, 398, 431, 432, 435, 511, 512, 527, 602, 603, 610, 611, 614, 616, 651, 690, 701, 702, 703, 704, 710, 716, 727, 729, 801, 802, 803, 804, 811, 812, 813, 821, 830, 832, 833, 834, 882, 901, 902, 903, 904, 905, 907, 911, tramwaje: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, tramwaje nocne: 201, 202, |
id | symbol typu linii komunikacyjnej | typ linii komunikacyjnej | numer | kierunek | wersja rozkładu jazdy | okres obowiązywania rozkładu jazdy | przebieg linii | legenda | długość linii w metrach | 228125 | A | linia autobusowa | 821 | , kierunek: Tarnowo Pdg/Centrum, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | OGRODY - Nowina - Dąbrowskiego - Baranowo/Poznańska - Przeźmierowo/Szamotulska - Baranowo/Szamotulska - Chyby/Szamotulska - PGR Wielkie - Kobylniki/Szamotulska - Napachanie/Poznańska - Napachanie/Tarnowska - Tarnowo Pdg/Rokietnicka - Tarnowo Pdg/Poznańska - Jankowice/Poznańska - Lusówko/Admiralska - Lusówko/Tarnowska - Lusówko/Zespołowa - Lusówko/Dopiewska - LUSÓWKO KOŚCIÓŁ | # - Możliwość przesiadki w Tarnowo Pdg. /Centrum na autobus 813 w kier. Kaźmierza A - kurs do Tarnowo Pdg Centrum G - Kurs przez Tarnowo Pdg./Gimnazjum K - Kurs wydłużony do Lusówko/Kościół L - Kurs wydłużony do Lusówko/Os. Rozalin | 19496 | 228206 | A | linia autobusowa | 821 | , kierunek: Lusówko/Os. Rozalin, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | OGRODY - Nowina - Dąbrowskiego - Baranowo/Poznańska - Przeźmierowo/Szamotulska - Baranowo/Szamotulska - Chyby/Szamotulska - PGR Wielkie - Kobylniki/Szamotulska - Napachanie/Poznańska - Napachanie/Tarnowska - Tarnowo Pdg/Rokietnicka - Tarnowo Pdg/Poznańska - Jankowice/Poznańska - Lusówko/Admiralska - Lusówko/Tarnowska - Lusówko/Zespołowa - Lusówko/Dopiewska - LUSÓWKO KOŚCIÓŁ | # - Możliwość przesiadki w Tarnowo Pdg. /Centrum na autobus 813 w kier. Kaźmierza A - kurs do Tarnowo Pdg Centrum G - Kurs przez Tarnowo Pdg./Gimnazjum K - Kurs wydłużony do Lusówko/Kościół L - Kurs wydłużony do Lusówko/Os. Rozalin | 27380 | 228296 | A | linia autobusowa | 821 | , kierunek: Lusówko/Kościół, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | OGRODY - Nowina - Dąbrowskiego - Baranowo/Poznańska - Przeźmierowo/Szamotulska - Baranowo/Szamotulska - Chyby/Szamotulska - PGR Wielkie - Kobylniki/Szamotulska - Napachanie/Poznańska - Napachanie/Tarnowska - Tarnowo Pdg/Rokietnicka - Tarnowo Pdg/Poznańska - Jankowice/Poznańska - Lusówko/Admiralska - Lusówko/Tarnowska - Lusówko/Zespołowa - Lusówko/Dopiewska - LUSÓWKO KOŚCIÓŁ | # - Możliwość przesiadki w Tarnowo Pdg. /Centrum na autobus 813 w kier. Kaźmierza A - kurs do Tarnowo Pdg Centrum G - Kurs przez Tarnowo Pdg./Gimnazjum K - Kurs wydłużony do Lusówko/Kościół L - Kurs wydłużony do Lusówko/Os. Rozalin | 25972 | 228300 | A | linia autobusowa | 821 | , kierunek: Ogrody, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | LUSÓWKO KOŚCIÓŁ - Lusówko/Dopiewska - Lusówko/Zespołowa - Lusówko/Tarnowska - Lusówko/Admiralska - Jankowice/Poznańska - Tarnowo Pdg/Poznańska - Tarnowo Pdg/Rakoniewicka - Tarnowo Pdg/Rokietnicka - Napachanie/Tarnowska - Napachanie/Poznańska - Kobylniki/Szamotulska - PGR Wielkie - Chyby/Szamotulska - Baranowo/Szamotulska - Przeźmierowo/Poznańska - Baranowo/Poznańska - Dąbrowskiego - Szpitalna - OGRODY | G - Kurs przez Tarnowo Pdg./Gimnazjum | 27285 | 228456 | A | linia autobusowa | 821 | , kierunek: Ogrody, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | LUSÓWKO KOŚCIÓŁ - Lusówko/Dopiewska - Lusówko/Zespołowa - Lusówko/Tarnowska - Lusówko/Admiralska - Jankowice/Poznańska - Tarnowo Pdg/Poznańska - Tarnowo Pdg/Rakoniewicka - Tarnowo Pdg/Rokietnicka - Napachanie/Tarnowska - Napachanie/Poznańska - Kobylniki/Szamotulska - PGR Wielkie - Chyby/Szamotulska - Baranowo/Szamotulska - Przeźmierowo/Poznańska - Baranowo/Poznańska - Dąbrowskiego - Szpitalna - OGRODY | | 20670 | 228457 | A | linia autobusowa | 821 | , kierunek: Ogrody, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | LUSÓWKO KOŚCIÓŁ - Lusówko/Dopiewska - Lusówko/Zespołowa - Lusówko/Tarnowska - Lusówko/Admiralska - Jankowice/Poznańska - Tarnowo Pdg/Poznańska - Tarnowo Pdg/Rakoniewicka - Tarnowo Pdg/Rokietnicka - Napachanie/Tarnowska - Napachanie/Poznańska - Kobylniki/Szamotulska - PGR Wielkie - Chyby/Szamotulska - Baranowo/Szamotulska - Przeźmierowo/Poznańska - Baranowo/Poznańska - Dąbrowskiego - Szpitalna - OGRODY | | 28418 | 228461 | A | linia autobusowa | 821 | , kierunek: Ogrody, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | LUSÓWKO KOŚCIÓŁ - Lusówko/Dopiewska - Lusówko/Zespołowa - Lusówko/Tarnowska - Lusówko/Admiralska - Jankowice/Poznańska - Tarnowo Pdg/Poznańska - Tarnowo Pdg/Rakoniewicka - Tarnowo Pdg/Rokietnicka - Napachanie/Tarnowska - Napachanie/Poznańska - Kobylniki/Szamotulska - PGR Wielkie - Chyby/Szamotulska - Baranowo/Szamotulska - Przeźmierowo/Poznańska - Baranowo/Poznańska - Dąbrowskiego - Szpitalna - OGRODY | + | 27025 | 228643 | A | linia autobusowa | 821 | , kierunek: Lusówko/Kościół, | 441 | od 2018-12-11 do 2018-12-13 | OGRODY - Nowina - Dąbrowskiego - Baranowo/Poznańska - Przeźmierowo/Szamotulska - Baranowo/Szamotulska - Chyby/Szamotulska - PGR Wielkie - Kobylniki/Szamotulska - Napachanie/Poznańska - Napachanie/Tarnowska - Tarnowo Pdg/Rokietnicka - Tarnowo Pdg/Poznańska - Jankowice/Poznańska - Lusówko/Admiralska - Lusówko/Tarnowska - Lusówko/Zespołowa - Lusówko/Dopiewska - LUSÓWKO KOŚCIÓŁ | # - Możliwość przesiadki w Tarnowo Pdg. /Centrum na autobus 813 w kier. Kaźmierza A - kurs do Tarnowo Pdg Centrum G - Kurs przez Tarnowo Pdg./Gimnazjum K - Kurs wydłużony do Lusówko/Kościół L - Kurs wydłużony do Lusówko/Os. Rozalin | 26030 |
---|