Zarząd Transportu Miejskiego - linie komunikacyjne ostatnia aktualizacja od 04-05-2024 01:01:00 do 04-05-2024 01:15:00 | Powrót do strony g_ównej |
raport poprawności importu danych z ZTM wszystkie linie komunikacyjne w jednej tabeli archiwalne rozkłady jazdy do 30.06.2014r. adresy w odległości 100m od linii autobusowych | Miasto Poznań - MPKautobusy: 100, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 198, autobusy nocne: 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, autobusy podmiejskie: 312, 320, 321, 322, 323, 341, 342, 348, 396, 431, 432, 435, 511, 512, 527, 602, 603, 610, 611, 614, 616, 651, 690, 701, 702, 703, 704, 710, 716, 727, 729, 801, 802, 803, 804, 811, 812, 813, 821, 830, 832, 833, 834, 882, 891, 893, 901, 902, 903, 904, 905, 907, 911, tramwaje: 0, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 6, 7, 8, 9, tramwaje nocne: 201, |
id | symbol typu linii komunikacyjnej | typ linii komunikacyjnej | numer | kierunek | wersja rozkładu jazdy | okres obowiązywania rozkładu jazdy | przebieg linii | legenda | długość linii w metrach | 256443 | A | linia autobusowa | 907 | , kierunek: Os. Sobieskiego, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | CHLUDOWO SZKOŁA - Chludowo/Rynek - Chludowo/Kościelna - Chludowo/Dworcowa - Zielątkowo/Dworcowa - Zielątkowo/Leśna - Zielątkowo/Dworcowa - Golęczewo/Dworcowa - Golęczewo/Obornicka - Złotkowo/Sobocka - Złotkowo/Złota - Złotkowo/Lipowa - Złotkowo/Obornicka - Złotniki/Obornicka - Jelonek/Obornicka - Suchy Las/Obornicka - Obornicka - Mateckiego - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Szeligowskiego - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO | + | 23074 | 256515 | A | linia autobusowa | 907 | , kierunek: Chludowo/Szkoła, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | OS. SOBIESKIEGO - Stróżyńskiego - Szeligowskiego - Szymanowskiego - Stróżyńskiego - Mateckiego - Obornicka - Suchy Las/Obornicka - Jelonek/Obornicka - Złotniki/Obornicka - Złotkowo/Obornicka - Złotkowo/Lipowa - Złotkowo/Złota - Złotkowo/Sobocka - Golęczewo/Dworcowa - Zielątkowo/Dworcowa - Zielątkowo/Leśna - Zielątkowo/Dworcowa - Chludowo/Dworcowa - Chludowo/Poznańska - CHLUDOWO SZKOŁA | + | 22366 | 256696 | A | linia autobusowa | 907 | , kierunek: Os. Sobieskiego, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | CHLUDOWO SZKOŁA - Chludowo/Rynek - Chludowo/Kościelna - Chludowo/Dworcowa - Zielątkowo/Dworcowa - Zielątkowo/Leśna - Zielątkowo/Dworcowa - Golęczewo/Dworcowa - Golęczewo/Obornicka - Złotkowo/Sobocka - Złotkowo/Złota - Złotkowo/Lipowa - Złotkowo/Obornicka - Złotniki/Obornicka - Jelonek/Obornicka - Suchy Las/Obornicka - Obornicka - Mateckiego - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Szeligowskiego - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO | # - kurs wykonywany tylko w noce z pt./sob. oraz sob./niedz. N - Kurs przez: Suchy Las, ulica Leśna Z - kurs z wjazdem na pętlę: Złotniki/Wieś | 23010 | 256742 | A | linia autobusowa | 907 | , kierunek: Chludowo/Szkoła, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | OS. SOBIESKIEGO - Stróżyńskiego - Szeligowskiego - Szymanowskiego - Stróżyńskiego - Mateckiego - Obornicka - Suchy Las/Obornicka - Jelonek/Obornicka - Złotniki/Obornicka - Złotkowo/Obornicka - Złotkowo/Lipowa - Złotkowo/Złota - Złotkowo/Sobocka - Golęczewo/Dworcowa - Zielątkowo/Dworcowa - Zielątkowo/Leśna - Zielątkowo/Dworcowa - Chludowo/Dworcowa - Chludowo/Poznańska - CHLUDOWO SZKOŁA | # - kurs wykonywany tylko w noce z pt./sob. oraz sob./niedz. N - Kurs przez: Suchy Las, ulica Leśna, z wjazdem na pętlę: Złotniki/Wieś Z - kurs z wjazdem na pętlę: Złotniki/Wieś | 24811 | 256771 | A | linia autobusowa | 907 | , kierunek: Os. Sobieskiego, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | CHLUDOWO SZKOŁA - Chludowo/Rynek - Chludowo/Kościelna - Chludowo/Dworcowa - Zielątkowo/Dworcowa - Zielątkowo/Leśna - Zielątkowo/Dworcowa - Golęczewo/Dworcowa - Golęczewo/Obornicka - Złotkowo/Sobocka - Złotkowo/Złota - Złotkowo/Lipowa - Złotkowo/Obornicka - Złotniki/Obornicka - Jelonek/Obornicka - Suchy Las/Obornicka - Obornicka - Mateckiego - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Szeligowskiego - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO | # - kurs wykonywany tylko w noce z pt./sob. oraz sob./niedz. N - Kurs przez: Suchy Las, ulica Leśna Z - kurs z wjazdem na pętlę: Złotniki/Wieś | 25583 | 256906 | A | linia autobusowa | 907 | , kierunek: Chludowo/Szkoła, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | OS. SOBIESKIEGO - Stróżyńskiego - Szeligowskiego - Szymanowskiego - Stróżyńskiego - Mateckiego - Obornicka - Suchy Las/Obornicka - Jelonek/Obornicka - Złotniki/Obornicka - Złotkowo/Obornicka - Złotkowo/Lipowa - Złotkowo/Złota - Złotkowo/Sobocka - Golęczewo/Dworcowa - Zielątkowo/Dworcowa - Zielątkowo/Leśna - Zielątkowo/Dworcowa - Chludowo/Dworcowa - Chludowo/Poznańska - CHLUDOWO SZKOŁA | # - kurs wykonywany tylko w noce z pt./sob. oraz sob./niedz. N - Kurs przez: Suchy Las, ulica Leśna, z wjazdem na pętlę: Złotniki/Wieś Z - kurs z wjazdem na pętlę: Złotniki/Wieś | 24875 |
---|