Zarząd Transportu Miejskiego - linie komunikacyjne ostatnia aktualizacja od 29-03-2024 01:01:00 do 29-03-2024 01:15:00 | Powrót do strony g_ównej |
raport poprawności importu danych z ZTM wszystkie linie komunikacyjne w jednej tabeli archiwalne rozkłady jazdy do 30.06.2014r. adresy w odległości 100m od linii autobusowych | Miasto Poznań - MPKautobusy: 100, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 198, autobusy nocne: 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, autobusy podmiejskie: 312, 320, 321, 322, 323, 341, 342, 348, 396, 431, 432, 435, 511, 512, 527, 602, 603, 610, 611, 614, 616, 651, 690, 701, 702, 703, 704, 710, 716, 727, 729, 801, 802, 803, 804, 811, 812, 813, 821, 830, 832, 833, 834, 882, 891, 893, 901, 902, 903, 904, 905, 907, 911, tramwaje: 0, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 6, 7, 8, 9, tramwaje nocne: 201, |
id | symbol typu linii komunikacyjnej | typ linii komunikacyjnej | numer | kierunek | wersja rozkładu jazdy | okres obowiązywania rozkładu jazdy | przebieg linii | legenda | długość linii w metrach | 256344 | T | linia tramwajowa | 8 | , kierunek: Głogowska/Hetmańska, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | GÓRCZYN - Głogowska - Hetmańska - Reymonta - Grunwaldzka - Bukowska - Roosevelta - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Warszawska - MIŁOSTOWO | A - kurs do Miłostowo F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Śródka, Os. L echa G - zjazd do zajezdni Głogowska N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 6315 | 256353 | T | linia tramwajowa | 8 | , kierunek: Górczyn, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | GÓRCZYN - Głogowska - Hetmańska - Reymonta - Grunwaldzka - Bukowska - Roosevelta - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Warszawska - MIŁOSTOWO | | 12766 | 256366 | T | linia tramwajowa | 8 | , kierunek: Franowo, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | GÓRCZYN - Głogowska - Roosevelta - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Podwale - ZAWADY | A - kurs do Miłostowo F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Śródka, Os. L echa G - zjazd do zajezdni Głogowska N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 12742 | 256374 | T | linia tramwajowa | 8 | , kierunek: Zawady, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | GÓRCZYN - Głogowska - Roosevelta - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Podwale - ZAWADY | A - kurs do Miłostowo F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Śródka, Os. L echa G - zjazd do zajezdni Głogowska N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 7677 | 256415 | T | linia tramwajowa | 8 | , kierunek: Górczyn, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | GÓRCZYN - Głogowska - Hetmańska - Reymonta - Grunwaldzka - Bukowska - Roosevelta - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Warszawska - MIŁOSTOWO | A - kurs do Miłostowo F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Śródka, Os. L echa G - zjazd do zajezdni Głogowska N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 11529 | 256586 | T | linia tramwajowa | 8 | , kierunek: Zawady, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | POŁABSKA - Aleje Solidarności - Murawa - Winogrady - Pułaskiego - Fredry - Gwarna - Święty Marcin - al. Marcinkowskiego - Lewandowskiej - Podgórna - Mostowa - Kórnicka - Jana Pawła II - Zamenhofa - Hetmańska - Reymonta - Przybyszewskiego - Dąbrowskiego - OGRODY | F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 5958 | 256626 | T | linia tramwajowa | 8 | , kierunek: Miłostowo, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | GÓRCZYN - Głogowska - Roosevelta - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Podwale - ZAWADY | A - kurs do Miłostowo F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Śródka, Os. L echa G - zjazd do zajezdni Głogowska N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 10110 | 256730 | T | linia tramwajowa | 8 | , kierunek: Zawady, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | GÓRCZYN - Głogowska - Roosevelta - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Podwale - ZAWADY | A - kurs do Miłostowo F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Śródka, Os. L echa G - zjazd do zajezdni Głogowska N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 6259 | 256735 | T | linia tramwajowa | 8 | , kierunek: Miłostowo, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | GÓRCZYN - Głogowska - Roosevelta - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Podwale - ZAWADY | A - kurs do Miłostowo F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Śródka, Os. L echa G - zjazd do zajezdni Głogowska N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 11535 | 256763 | T | linia tramwajowa | 8 | , kierunek: Górczyn, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | STOMIL - Starołęcka - Zamenhofa - Jana Pawła II - Kórnicka - Mostowa - Podgórna - Lewandowskiej - al. Marcinkowskiego - pl. Wolności - Gwarna - Święty Marcin - Roosevelta - Głogowska - GÓRCZYN | H - kurs do petli Górczyn z pominięciem przystanków: Os. Lecha, Marcinkowskiego, Rondo Kaponiera N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 1015 | 256823 | T | linia tramwajowa | 8 | , kierunek: Krauthofera, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | OS. SOBIESKIEGO - trasa PST - Roosevelta - Matyi - Wierzbięcice - 28 Czerwca 1956 r. - Hetmańska - Głogowska - GÓRCZYN | G - zjazd do zajezdni Głogowska N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka) przez przystanek: Dworzec Zachodni, Ron do Rataje | 936 | 256845 | T | linia tramwajowa | 8 | , kierunek: Franowo, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | ZAWADY - Podwale - Jana Pawła II - Zamenhofa - Hetmańska - Reymonta - Przybyszewskiego - Dąbrowskiego - OGRODY | F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 5989 | 256848 | T | linia tramwajowa | 8 | , kierunek: Górczyn, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | GÓRCZYN - Głogowska - Hetmańska - Reymonta - Grunwaldzka - Bukowska - Roosevelta - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Warszawska - MIŁOSTOWO | A - kurs do Miłostowo F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Śródka, Os. L echa G - zjazd do zajezdni Głogowska N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 7732 | 257047 | T | linia tramwajowa | 8 | , kierunek: Głogowska/Hetmańska, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | GÓRCZYN - Głogowska - Hetmańska - Reymonta - Grunwaldzka - Bukowska - Roosevelta - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Warszawska - MIŁOSTOWO | A - kurs do Miłostowo F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Śródka, Os. L echa G - zjazd do zajezdni Głogowska N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 10116 |
---|