Zarząd Transportu Miejskiego - linie komunikacyjne ostatnia aktualizacja od 19-05-2024 01:01:01 do 19-05-2024 01:15:00 | Powrót do strony g_ównej |
raport poprawności importu danych z ZTM wszystkie linie komunikacyjne w jednej tabeli archiwalne rozkłady jazdy do 30.06.2014r. adresy w odległości 100m od linii autobusowych | Miasto Poznań - MPKautobusy: 121, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 198, autobusy nocne: 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, autobusy podmiejskie: 320, 321, 322, 341, 348, 727, 801, 833, 834, 911, tramwaje: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, tramwaje nocne: 201, |
id | symbol typu linii komunikacyjnej | typ linii komunikacyjnej | numer | kierunek | wersja rozkładu jazdy | okres obowiązywania rozkładu jazdy | przebieg linii | legenda | długość linii w metrach | 299007 | A | linia autobusowa | 178 | , kierunek: Rondo Śródka, | 540 | od 2020-01-16 do 2020-01-26 | SZARYCH SZEREGÓW - Szarych Szeregów - Obornicka - Piątkowska - Aleje Solidarności - Murawa - Lechicka - Serbska - Prymasa Hlonda - Podwale - Jana Pawła II - RONDO ŚRÓDKA | + | 12580 | 299021 | A | linia autobusowa | 178 | , kierunek: Szarych Szeregów, | 540 | od 2020-01-16 do 2020-01-26 | RONDO ŚRÓDKA - Podwale - Prymasa Hlonda - Bałtycka - Lechicka - Murawa - Aleje Solidarności - Piątkowska - Obornicka - Szarych Szeregów - SZARYCH SZEREGÓW | + | 12945 | 299301 | A | linia autobusowa | 178 | , kierunek: Szarych Szeregów, | 540 | od 2020-01-16 do 2020-01-26 | RONDO ŚRÓDKA - Podwale - Prymasa Hlonda - Bałtycka - Lechicka - Murawa - Aleje Solidarności - Piątkowska - Obornicka - Szarych Szeregów - SZARYCH SZEREGÓW | | 4744 | 299555 | A | linia autobusowa | 178 | , kierunek: Rondo Śródka, | 540 | od 2020-01-16 do 2020-01-26 | SZARYCH SZEREGÓW - Szarych Szeregów - Obornicka - Piątkowska - Aleje Solidarności - Murawa - Lechicka - Serbska - Prymasa Hlonda - Podwale - Jana Pawła II - RONDO ŚRÓDKA | | 8561 | 299775 | A | linia autobusowa | 178 | , kierunek: Piątkowska, | 540 | od 2020-01-16 do 2020-01-26 | SZARYCH SZEREGÓW - Szarych Szeregów - Obornicka - Piątkowska - Aleje Solidarności - Murawa - Lechicka - Serbska - Prymasa Hlonda - Podwale - Jana Pawła II - RONDO ŚRÓDKA | P - kurs skrócony do przystanku: Piątkowska | 4019 |
---|