Zarząd Transportu Miejskiego - linie komunikacyjne ostatnia aktualizacja od 25-04-2024 01:01:26 do 25-04-2024 01:15:00 | Powrót do strony g_ównej |
raport poprawności importu danych z ZTM wszystkie linie komunikacyjne w jednej tabeli archiwalne rozkłady jazdy do 30.06.2014r. adresy w odległości 100m od linii autobusowych | Miasto Poznań - MPKautobusy: 121, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 198, autobusy nocne: 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, autobusy podmiejskie: 320, 321, 322, 341, 348, 727, 801, 833, 834, 911, tramwaje: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, tramwaje nocne: 201, |
id | symbol typu linii komunikacyjnej | typ linii komunikacyjnej | numer | kierunek | wersja rozkładu jazdy | okres obowiązywania rozkładu jazdy | przebieg linii | legenda | długość linii w metrach | 299049 | A | linia autobusowa | 834 | , kierunek: Krzyszkowo/Pętla, | 540 | od 2020-01-16 do 2020-01-26 | | | 18949 | 299059 | A | linia autobusowa | 834 | , kierunek: Ogrody, | 540 | od 2020-01-16 do 2020-01-26 | ŻYDOWO PĘTLA - Żydowo/Przecławska - Żydowo/Rostworowska - Rostworowo/Jesionowa - Krzyszkowo/Główna - Krzyszkowo/Koszycy - Rokietnica/Koszycy - Rokietnica/Kolejowa - Rokietnica/Szamotulska - Rokietnica/Pocztowa - Rokietnica/Golęcińska - Kiekrz/Kierska - Kierska - Chojnicka - Słupska - Dąbrowskiego - OGRODY | K - Kurs przez Krzyszkowo i ul. Wilków Morskich P - Kurs przez ul. Wilków Morskich i Pawłowice R - Kurs przez Krzyszkowo S - kurs z wjazdem na Psarskie/Przejazd Kolejowy | 28766 | 299108 | A | linia autobusowa | 834 | , kierunek: Ogrody, | 540 | od 2020-01-16 do 2020-01-26 | ŻYDOWO PĘTLA - Żydowo/Przecławska - Żydowo/Rostworowska - Rostworowo/Jesionowa - Krzyszkowo/Główna - Krzyszkowo/Koszycy - Rokietnica/Koszycy - Rokietnica/Kolejowa - Rokietnica/Szamotulska - Rokietnica/Pocztowa - Rokietnica/Golęcińska - Kiekrz/Kierska - Kierska - Chojnicka - Słupska - Dąbrowskiego - OGRODY | K - Kurs przez Krzyszkowo i ul. Wilków Morskich P - Kurs przez ul. Wilków Morskich i Pawłowice R - Kurs przez Krzyszkowo S - kurs z wjazdem na Psarskie/Przejazd Kolejowy | 18260 | 299132 | A | linia autobusowa | 834 | , kierunek: Ogrody, | 540 | od 2020-01-16 do 2020-01-26 | ŻYDOWO PĘTLA - Żydowo/Przecławska - Żydowo/Rostworowska - Rostworowo/Jesionowa - Krzyszkowo/Główna - Krzyszkowo/Koszycy - Rokietnica/Koszycy - Rokietnica/Kolejowa - Rokietnica/Szamotulska - Rokietnica/Pocztowa - Rokietnica/Golęcińska - Kiekrz/Kierska - Kierska - Chojnicka - Słupska - Dąbrowskiego - OGRODY | K - Kurs przez Krzyszkowo i ul. Wilków Morskich P - Kurs przez ul. Wilków Morskich i Pawłowice R - Kurs przez Krzyszkowo S - kurs z wjazdem na Psarskie/Przejazd Kolejowy | 24148 | 299154 | A | linia autobusowa | 834 | , kierunek: Ogrody, | 540 | od 2020-01-16 do 2020-01-26 | ŻYDOWO PĘTLA - Żydowo/Przecławska - Żydowo/Rostworowska - Rostworowo/Jesionowa - Krzyszkowo/Główna - Krzyszkowo/Koszycy - Rokietnica/Koszycy - Rokietnica/Kolejowa - Rokietnica/Szamotulska - Rokietnica/Pocztowa - Rokietnica/Golęcińska - Kiekrz/Kierska - Kierska - Chojnicka - Słupska - Dąbrowskiego - OGRODY | K - Kurs przez Krzyszkowo i ul. Wilków Morskich P - Kurs przez ul. Wilków Morskich i Pawłowice R - Kurs przez Krzyszkowo S - kurs z wjazdem na Psarskie/Przejazd Kolejowy | 19726 | 299370 | A | linia autobusowa | 834 | , kierunek: Ogrody, | 540 | od 2020-01-16 do 2020-01-26 | ŻYDOWO PĘTLA - Żydowo/Przecławska - Żydowo/Rostworowska - Rostworowo/Jesionowa - Krzyszkowo/Główna - Krzyszkowo/Koszycy - Rokietnica/Koszycy - Rokietnica/Kolejowa - Rokietnica/Szamotulska - Rokietnica/Pocztowa - Rokietnica/Golęcińska - Kiekrz/Kierska - Kierska - Chojnicka - Słupska - Dąbrowskiego - OGRODY | K - Kurs przez Krzyszkowo i ul. Wilków Morskich P - Kurs przez ul. Wilków Morskich i Pawłowice R - Kurs przez Krzyszkowo S - kurs z wjazdem na Psarskie/Przejazd Kolejowy | 23599 | 299577 | A | linia autobusowa | 834 | , kierunek: Żydowo/Pętla, | 540 | od 2020-01-16 do 2020-01-26 | | | 24705 | 299578 | A | linia autobusowa | 834 | , kierunek: Krzyszkowo/Pętla, | 540 | od 2020-01-16 do 2020-01-26 | | | 20415 | 299699 | A | linia autobusowa | 834 | , kierunek: Ogrody, | 540 | od 2020-01-16 do 2020-01-26 | ŻYDOWO PĘTLA - Żydowo/Przecławska - Żydowo/Rostworowska - Rostworowo/Jesionowa - Krzyszkowo/Główna - Krzyszkowo/Koszycy - Rokietnica/Koszycy - Rokietnica/Kolejowa - Rokietnica/Szamotulska - Rokietnica/Pocztowa - Rokietnica/Golęcińska - Kiekrz/Kierska - Kierska - Chojnicka - Słupska - Dąbrowskiego - OGRODY | + | 22132 | 299738 | A | linia autobusowa | 834 | , kierunek: Żydowo/Pętla, | 540 | od 2020-01-16 do 2020-01-26 | | | 24155 | 299739 | A | linia autobusowa | 834 | , kierunek: Żydowo/Pętla, | 540 | od 2020-01-16 do 2020-01-26 | | | 22689 |
---|