Zarząd Transportu Miejskiego - linie komunikacyjne ostatnia aktualizacja od 04-05-2024 01:01:00 do 04-05-2024 01:15:00 | Powrót do strony g_ównej |
id | symbol typu linii komunikacyjnej | typ linii komunikacyjnej | numer | kierunek | wersja rozkładu jazdy | okres obowiązywania rozkładu jazdy | przebieg linii | legenda | długość linii w metrach | 289100 | A | linia autobusowa | 812 | , kierunek: Grzebienisko/Pętla, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | OGRODY - Nowina - Dąbrowskiego - Baranowo/Poznańska - Przeźmierowo/Poznańska - Swadzim/Poznańska - Sady/Poznańska - Tarnowo Pdg/Poznańska - Jankowice/Poznańska - Jankowice/Ogrodowa - Ceradz Kościelny/Jankowicka - Ceradz Kościelny/Bukowska - Ceradz Dolny/Powstańców Wlkp. - Grzebienisko/Lipowa - Grzebienisko/Szkolna - GRZEBIENISKO PĘTLA | # - Możliwość przesiadki na przystanku Tarnowo Pdg/Centrum na autobus linii nr 811 w kier. Lusówka A - Kurs przez przystanek Swadzim/Auchan C - Kurs skrócony do przystanku Ceradz Kościelny/Kościół K - Kurs skrócony do przystanku Ceradz Kościelny/Kosciół, kurs przez przystanek Swadzim/Auchan S - Kurs skrócony do przystanku Ceradz Kościelny/Kosciół, kurs przez przystanek Tarnowo Podgórne/Szkolna | 30148 | 289157 | A | linia autobusowa | 812 | , kierunek: Tarnowo Pdg/Centrum, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | GRZEBIENISKO PĘTLA - Grzebienisko/Szkolna - Grzebienisko/Lipowa - Ceradz Dolny/Powstańców Wlkp. - Ceradz Kościelny/Bukowska - Ceradz Kościelny/Jankowicka - Jankowice/Ogrodowa - Jankowice/Poznańska - Tarnowo Pdg/Poznańska - Sady/Poznańska - Swadzim/Poznańska - Przeźmierowo/Poznańska - Baranowo/Poznańska - Dąbrowskiego - Szpitalna - OGRODY | # - Możliwość przesiadki na przyst. Tarnowo Pdg/Centrum na autobus w kier. Poznania A - Kurs przez przystanek Swadzim/Auchan T - Kurs skrócony do przystanku Tarnowo Podgórne/Centrum | 13066 | 289175 | A | linia autobusowa | 812 | , kierunek: Grzebienisko/Pętla, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | OGRODY - Nowina - Dąbrowskiego - Baranowo/Poznańska - Przeźmierowo/Poznańska - Swadzim/Poznańska - Sady/Poznańska - Tarnowo Pdg/Poznańska - Jankowice/Poznańska - Jankowice/Ogrodowa - Ceradz Kościelny/Jankowicka - Ceradz Kościelny/Bukowska - Ceradz Dolny/Powstańców Wlkp. - Grzebienisko/Lipowa - Grzebienisko/Szkolna - GRZEBIENISKO PĘTLA | + | 29528 | 289180 | A | linia autobusowa | 812 | , kierunek: Ceradz Kościelny/Kościół, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | OGRODY - Nowina - Dąbrowskiego - Baranowo/Poznańska - Przeźmierowo/Poznańska - Swadzim/Poznańska - Sady/Poznańska - Tarnowo Pdg/Poznańska - Jankowice/Poznańska - Jankowice/Ogrodowa - Ceradz Kościelny/Jankowicka - Ceradz Kościelny/Bukowska - Ceradz Dolny/Powstańców Wlkp. - Grzebienisko/Lipowa - Grzebienisko/Szkolna - GRZEBIENISKO PĘTLA | # - Możliwość przesiadki na przystanku Tarnowo Pdg/Centrum na autobus linii nr 811 w kier. Lusówka A - Kurs przez przystanek Swadzim/Auchan C - Kurs skrócony do przystanku Ceradz Kościelny/Kościół K - Kurs skrócony do przystanku Ceradz Kościelny/Kosciół, kurs przez przystanek Swadzim/Auchan S - Kurs skrócony do przystanku Ceradz Kościelny/Kosciół, kurs przez przystanek Tarnowo Podgórne/Szkolna | 23286 | 289182 | A | linia autobusowa | 812 | , kierunek: Ceradz Kościelny/Kościół, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | OGRODY - Nowina - Dąbrowskiego - Baranowo/Poznańska - Przeźmierowo/Poznańska - Swadzim/Poznańska - Sady/Poznańska - Tarnowo Pdg/Poznańska - Jankowice/Poznańska - Jankowice/Ogrodowa - Ceradz Kościelny/Jankowicka - Ceradz Kościelny/Bukowska - Ceradz Dolny/Powstańców Wlkp. - Grzebienisko/Lipowa - Grzebienisko/Szkolna - GRZEBIENISKO PĘTLA | # - Możliwość przesiadki na przystanku Tarnowo Pdg/Centrum na autobus linii nr 811 w kier. Lusówka A - Kurs przez przystanek Swadzim/Auchan C - Kurs skrócony do przystanku Ceradz Kościelny/Kościół K - Kurs skrócony do przystanku Ceradz Kościelny/Kosciół, kurs przez przystanek Swadzim/Auchan S - Kurs skrócony do przystanku Ceradz Kościelny/Kosciół, kurs przez przystanek Tarnowo Podgórne/Szkolna | 24653 | 289412 | A | linia autobusowa | 812 | , kierunek: Ogrody, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | GRZEBIENISKO PĘTLA - Grzebienisko/Szkolna - Grzebienisko/Lipowa - Ceradz Dolny/Powstańców Wlkp. - Ceradz Kościelny/Bukowska - Ceradz Kościelny/Jankowicka - Jankowice/Ogrodowa - Jankowice/Poznańska - Tarnowo Pdg/Poznańska - Sady/Poznańska - Swadzim/Poznańska - Przeźmierowo/Poznańska - Baranowo/Poznańska - Dąbrowskiego - Szpitalna - OGRODY | | 23748 | 289456 | A | linia autobusowa | 812 | , kierunek: Ogrody, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | GRZEBIENISKO PĘTLA - Grzebienisko/Szkolna - Grzebienisko/Lipowa - Ceradz Dolny/Powstańców Wlkp. - Ceradz Kościelny/Bukowska - Ceradz Kościelny/Jankowicka - Jankowice/Ogrodowa - Jankowice/Poznańska - Tarnowo Pdg/Poznańska - Sady/Poznańska - Swadzim/Poznańska - Przeźmierowo/Poznańska - Baranowo/Poznańska - Dąbrowskiego - Szpitalna - OGRODY | + | 29863 | 289533 | A | linia autobusowa | 812 | , kierunek: Ceradz Kościelny/Kościół, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | OGRODY - Nowina - Dąbrowskiego - Baranowo/Poznańska - Przeźmierowo/Poznańska - Swadzim/Poznańska - Sady/Poznańska - Tarnowo Pdg/Poznańska - Jankowice/Poznańska - Jankowice/Ogrodowa - Ceradz Kościelny/Jankowicka - Ceradz Kościelny/Bukowska - Ceradz Dolny/Powstańców Wlkp. - Grzebienisko/Lipowa - Grzebienisko/Szkolna - GRZEBIENISKO PĘTLA | # - Możliwość przesiadki na przystanku Tarnowo Pdg/Centrum na autobus linii nr 811 w kier. Lusówka A - Kurs przez przystanek Swadzim/Auchan C - Kurs skrócony do przystanku Ceradz Kościelny/Kościół K - Kurs skrócony do przystanku Ceradz Kościelny/Kosciół, kurs przez przystanek Swadzim/Auchan S - Kurs skrócony do przystanku Ceradz Kościelny/Kosciół, kurs przez przystanek Tarnowo Podgórne/Szkolna | 23906 | 289677 | A | linia autobusowa | 812 | , kierunek: Tarnowo Pdg/Centrum, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | GRZEBIENISKO PĘTLA - Grzebienisko/Szkolna - Grzebienisko/Lipowa - Ceradz Dolny/Powstańców Wlkp. - Ceradz Kościelny/Bukowska - Ceradz Kościelny/Jankowicka - Jankowice/Ogrodowa - Jankowice/Poznańska - Tarnowo Pdg/Poznańska - Sady/Poznańska - Swadzim/Poznańska - Przeźmierowo/Poznańska - Baranowo/Poznańska - Dąbrowskiego - Szpitalna - OGRODY | # - Możliwość przesiadki na przyst. Tarnowo Pdg/Centrum na autobus w kier. Poznania A - Kurs przez przystanek Swadzim/Auchan T - Kurs skrócony do przystanku Tarnowo Podgórne/Centrum | 6951 | 289800 | A | linia autobusowa | 812 | , kierunek: Ogrody, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | GRZEBIENISKO PĘTLA - Grzebienisko/Szkolna - Grzebienisko/Lipowa - Ceradz Dolny/Powstańców Wlkp. - Ceradz Kościelny/Bukowska - Ceradz Kościelny/Jankowicka - Jankowice/Ogrodowa - Jankowice/Poznańska - Tarnowo Pdg/Poznańska - Sady/Poznańska - Swadzim/Poznańska - Przeźmierowo/Poznańska - Baranowo/Poznańska - Dąbrowskiego - Szpitalna - OGRODY | # - Możliwość przesiadki na przyst. Tarnowo Pdg/Centrum na autobus w kier. Poznania A - Kurs przez przystanek Swadzim/Auchan T - Kurs skrócony do przystanku Tarnowo Podgórne/Centrum | 26376 | 289817 | A | linia autobusowa | 812 | , kierunek: Ogrody, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | GRZEBIENISKO PĘTLA - Grzebienisko/Szkolna - Grzebienisko/Lipowa - Ceradz Dolny/Powstańców Wlkp. - Ceradz Kościelny/Bukowska - Ceradz Kościelny/Jankowicka - Jankowice/Ogrodowa - Jankowice/Poznańska - Tarnowo Pdg/Poznańska - Sady/Poznańska - Swadzim/Poznańska - Przeźmierowo/Poznańska - Baranowo/Poznańska - Dąbrowskiego - Szpitalna - OGRODY | # - Możliwość przesiadki na przyst. Tarnowo Pdg/Centrum na autobus w kier. Poznania A - Kurs przez przystanek Swadzim/Auchan T - Kurs skrócony do przystanku Tarnowo Podgórne/Centrum | 32491 |
---|