Zarząd Transportu Miejskiego - linie komunikacyjne ostatnia aktualizacja od 28-03-2024 01:01:26 do 28-03-2024 01:15:00 | Powrót do strony g_ównej |
id | symbol typu linii komunikacyjnej | typ linii komunikacyjnej | numer | kierunek | wersja rozkładu jazdy | okres obowiązywania rozkładu jazdy | przebieg linii | legenda | długość linii w metrach | 289104 | A | linia autobusowa | 396 | , kierunek: Potasze/Jodłowa, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | KOZIEGŁOWY PIASKOWA SZKOŁA - Koziegłowy/Piaskowa - Koziegłowy/Poznańska - Kicin/Poznańska - Kicin/Nowe Osiedle - Czerwonak/Zdroje - Czerwonak/Źródlana - Czerwonak/Leśna - Czerwonak/Gdyńska - Miękowo/Poznańska - Owińska/Poznańska - Owińska/Kolejowa - Owińska/Dworcowa - Owińska/Zielona - Bolechówko/Lipowa - Potasze/Lipowa - POTASZE JODŁOWA | K - kurs do Koziegłowy/Piaskowa Szkoła przez ul. Gdyńską i Piaskową M - kurs z wjazdem na przystanek: Miękowo/Stokrotkowa | 19820 | 289222 | A | linia autobusowa | 396 | , kierunek: Potasze/Jodłowa, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | KOZIEGŁOWY PIASKOWA SZKOŁA - Koziegłowy/Piaskowa - Koziegłowy/Poznańska - Kicin/Poznańska - Kicin/Nowe Osiedle - Czerwonak/Zdroje - Czerwonak/Źródlana - Czerwonak/Leśna - Czerwonak/Gdyńska - Miękowo/Poznańska - Owińska/Poznańska - Owińska/Kolejowa - Owińska/Dworcowa - Owińska/Zielona - Bolechówko/Lipowa - Potasze/Lipowa - POTASZE JODŁOWA | K - kurs do Koziegłowy/Piaskowa Szkoła przez ul. Gdyńską i Piaskową M - kurs z wjazdem na przystanek: Miękowo/Stokrotkowa | 12411 | 289291 | A | linia autobusowa | 396 | , kierunek: Koziegłowy/Piaskowa Szkoła, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | POTASZE JODŁOWA - Bolechówko/Lipowa - Owińska/Zielona - Owińska/Dworcowa - Owińska/Kolejowa - Owińska/Poznańska - Miękowo/Poznańska - Czerwonak/Gdyńska - Czerwonak/Leśna - Czerwonak/Źródlana - Czerwonak/Zdroje - Czerwonak/Brzozowa - Kicin/Nowe Osiedle - Kicin/Poznańska - Koziegłowy/Poznańska - Koziegłowy/Piaskowa - KOZIEGŁOWY PIASKOWA SZKOŁA | + | 17417 | 289453 | A | linia autobusowa | 396 | , kierunek: Koziegłowy/Piaskowa Szkoła, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | POTASZE JODŁOWA - Bolechówko/Lipowa - Owińska/Zielona - Owińska/Dworcowa - Owińska/Kolejowa - Owińska/Poznańska - Miękowo/Poznańska - Czerwonak/Gdyńska - Czerwonak/Leśna - Czerwonak/Źródlana - Czerwonak/Zdroje - Czerwonak/Brzozowa - Kicin/Nowe Osiedle - Kicin/Poznańska - Koziegłowy/Poznańska - Koziegłowy/Piaskowa - KOZIEGŁOWY PIASKOWA SZKOŁA | A - kurs do Czerwonak Stacja K - kurs do Koziegłowy/Piaskowa Szkoła przez ul. Gdyńską i Piaskową M - kurs z wjazdem na przystanek: Miękowo/Stokrotkowa | 20263 | 289454 | A | linia autobusowa | 396 | , kierunek: Koziegłowy/Piaskowa Szkoła, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | POTASZE JODŁOWA - Bolechówko/Lipowa - Owińska/Zielona - Owińska/Dworcowa - Owińska/Kolejowa - Owińska/Poznańska - Miękowo/Poznańska - Czerwonak/Gdyńska - Czerwonak/Leśna - Czerwonak/Źródlana - Czerwonak/Zdroje - Czerwonak/Brzozowa - Kicin/Nowe Osiedle - Kicin/Poznańska - Koziegłowy/Poznańska - Koziegłowy/Piaskowa - KOZIEGŁOWY PIASKOWA SZKOŁA | A - kurs do Czerwonak Stacja K - kurs do Koziegłowy/Piaskowa Szkoła przez ul. Gdyńską i Piaskową M - kurs z wjazdem na przystanek: Miękowo/Stokrotkowa | 12663 | 289524 | A | linia autobusowa | 396 | , kierunek: Potasze/Jodłowa, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | KOZIEGŁOWY PIASKOWA SZKOŁA - Koziegłowy/Piaskowa - Koziegłowy/Poznańska - Kicin/Poznańska - Kicin/Nowe Osiedle - Czerwonak/Zdroje - Czerwonak/Źródlana - Czerwonak/Leśna - Czerwonak/Gdyńska - Miękowo/Poznańska - Owińska/Poznańska - Owińska/Kolejowa - Owińska/Dworcowa - Owińska/Zielona - Bolechówko/Lipowa - Potasze/Lipowa - POTASZE JODŁOWA | + | 16975 | 289616 | A | linia autobusowa | 396 | , kierunek: Potasze/Jodłowa, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | KOZIEGŁOWY PIASKOWA SZKOŁA - Koziegłowy/Piaskowa - Koziegłowy/Poznańska - Kicin/Poznańska - Kicin/Nowe Osiedle - Czerwonak/Zdroje - Czerwonak/Źródlana - Czerwonak/Leśna - Czerwonak/Gdyńska - Miękowo/Poznańska - Owińska/Poznańska - Owińska/Kolejowa - Owińska/Dworcowa - Owińska/Zielona - Bolechówko/Lipowa - Potasze/Lipowa - POTASZE JODŁOWA | | 9646 | 289635 | A | linia autobusowa | 396 | , kierunek: Czerwonak/Stacja, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | POTASZE JODŁOWA - Bolechówko/Lipowa - Owińska/Zielona - Owińska/Dworcowa - Owińska/Kolejowa - Owińska/Poznańska - Miękowo/Poznańska - Czerwonak/Gdyńska - Czerwonak/Leśna - Czerwonak/Źródlana - Czerwonak/Zdroje - Czerwonak/Brzozowa - Kicin/Nowe Osiedle - Kicin/Poznańska - Koziegłowy/Poznańska - Koziegłowy/Piaskowa - KOZIEGŁOWY PIASKOWA SZKOŁA | A - kurs do Czerwonak Stacja K - kurs do Koziegłowy/Piaskowa Szkoła przez ul. Gdyńską i Piaskową M - kurs z wjazdem na przystanek: Miękowo/Stokrotkowa | 9674 |
---|