Zarząd Transportu Miejskiego - linie komunikacyjne ostatnia aktualizacja od 08-05-2024 01:01:00 do 08-05-2024 01:15:00 | Powrót do strony g_ównej |
id | symbol typu linii komunikacyjnej | typ linii komunikacyjnej | numer | kierunek | wersja rozkładu jazdy | okres obowiązywania rozkładu jazdy | przebieg linii | legenda | długość linii w metrach | 289164 | A | linia autobusowa | 729 | , kierunek: Ławica, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | DOPIEWO DWORZEC KOLEJOWY - Dopiewo/Leśna - Dopiewo/Poznańska - Dopiewiec/Poznańska - Dopiewiec/Szkolna - Palędzie/Pocztowa - Dąbrówka/Poznańska - Dąbrówka/Długa - Zakrzewo/Długa - Zakrzewo/Gajowa - Zakrzewo/Poznańska - Dąbrowa/Szkolna - Dąbrowa/Wiejska - Skórzewo/Kozierowskiego - Skórzewo/Poznańska - Złotowska - Bukowska - Szpitalna - OGRODY | # - Kursuje w nocy z pt./sob. i sob./nd. L - Kurs skrócony do przystanku Ławica, skomunikowany z linią nocną nr 242 | 20026 | 289210 | A | linia autobusowa | 729 | , kierunek: Lisówki/DPS, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | OGRODY - Bukowska - Złotowska - Poznańska - Skórzewo/Poznańska - Skórzewo/Kozierowskiego - Dąbrowa/Wiejska - Dąbrowa/Poznańska - Zakrzewo/Gajowa - Zakrzewo/Długa - Dąbrówka/Długa - Dąbrówka/Poznańska - Palędzie/Pocztowa - Dopiewiec/Szkolna - Dopiewiec/Poznańska - Dopiewo/Poznańska - Dopiewo/Leśna - DOPIEWO DWORZEC KOLEJOWY | # - Kursuje w nocy z pt./sob. i sob./nd. D - Kurs wydłużony do Lisówki/DPS H - Kurs wydłużony do Chomęcice/Środkowa | 29173 | 289316 | A | linia autobusowa | 729 | , kierunek: Chomęcice/Środkowa, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | OGRODY - Bukowska - Złotowska - Poznańska - Skórzewo/Poznańska - Skórzewo/Kozierowskiego - Dąbrowa/Wiejska - Dąbrowa/Poznańska - Zakrzewo/Gajowa - Zakrzewo/Długa - Dąbrówka/Długa - Dąbrówka/Poznańska - Palędzie/Pocztowa - Dopiewiec/Szkolna - Dopiewiec/Poznańska - Dopiewo/Poznańska - Dopiewo/Leśna - DOPIEWO DWORZEC KOLEJOWY | # - Kursuje w nocy z pt./sob. i sob./nd. D - Kurs wydłużony do Lisówki/DPS H - Kurs wydłużony do Chomęcice/Środkowa | 30560 | 289346 | A | linia autobusowa | 729 | , kierunek: Ogrody, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | DOPIEWO DWORZEC KOLEJOWY - Dopiewo/Leśna - Dopiewo/Poznańska - Dopiewiec/Poznańska - Dopiewiec/Szkolna - Palędzie/Pocztowa - Dąbrówka/Poznańska - Dąbrówka/Długa - Zakrzewo/Długa - Zakrzewo/Gajowa - Zakrzewo/Poznańska - Dąbrowa/Szkolna - Dąbrowa/Wiejska - Skórzewo/Kozierowskiego - Skórzewo/Poznańska - Złotowska - Bukowska - Szpitalna - OGRODY | + | 24443 | 289503 | A | linia autobusowa | 729 | , kierunek: Ogrody, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | DOPIEWO DWORZEC KOLEJOWY - Dopiewo/Leśna - Dopiewo/Poznańska - Dopiewiec/Poznańska - Dopiewiec/Szkolna - Palędzie/Pocztowa - Dąbrówka/Poznańska - Dąbrówka/Długa - Zakrzewo/Długa - Zakrzewo/Gajowa - Zakrzewo/Poznańska - Dąbrowa/Szkolna - Dąbrowa/Wiejska - Skórzewo/Kozierowskiego - Skórzewo/Poznańska - Złotowska - Bukowska - Szpitalna - OGRODY | | 30678 | 289590 | A | linia autobusowa | 729 | , kierunek: Ogrody, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | DOPIEWO DWORZEC KOLEJOWY - Dopiewo/Leśna - Dopiewo/Poznańska - Dopiewiec/Poznańska - Dopiewiec/Szkolna - Palędzie/Pocztowa - Dąbrówka/Poznańska - Dąbrówka/Długa - Zakrzewo/Długa - Zakrzewo/Gajowa - Zakrzewo/Poznańska - Dąbrowa/Szkolna - Dąbrowa/Wiejska - Skórzewo/Kozierowskiego - Skórzewo/Poznańska - Złotowska - Bukowska - Szpitalna - OGRODY | | 29303 | 289825 | A | linia autobusowa | 729 | , kierunek: Dopiewo/Dworzec Kolejowy, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | OGRODY - Bukowska - Złotowska - Poznańska - Skórzewo/Poznańska - Skórzewo/Kozierowskiego - Dąbrowa/Wiejska - Dąbrowa/Poznańska - Zakrzewo/Gajowa - Zakrzewo/Długa - Dąbrówka/Długa - Dąbrówka/Poznańska - Palędzie/Pocztowa - Dopiewiec/Szkolna - Dopiewiec/Poznańska - Dopiewo/Poznańska - Dopiewo/Leśna - DOPIEWO DWORZEC KOLEJOWY | # - Kursuje w nocy z pt./sob. i sob./nd. D - Kurs wydłużony do Lisówki/DPS H - Kurs wydłużony do Chomęcice/Środkowa | 20077 | 289842 | A | linia autobusowa | 729 | , kierunek: Dopiewo/Dworzec Kolejowy, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | OGRODY - Bukowska - Złotowska - Poznańska - Skórzewo/Poznańska - Skórzewo/Kozierowskiego - Dąbrowa/Wiejska - Dąbrowa/Poznańska - Zakrzewo/Gajowa - Zakrzewo/Długa - Dąbrówka/Długa - Dąbrówka/Poznańska - Palędzie/Pocztowa - Dopiewiec/Szkolna - Dopiewiec/Poznańska - Dopiewo/Poznańska - Dopiewo/Leśna - DOPIEWO DWORZEC KOLEJOWY | + | 24566 |
---|