Zarząd Transportu Miejskiego - linie komunikacyjne ostatnia aktualizacja od 19-05-2024 01:01:01 do 19-05-2024 01:15:00 | Powrót do strony g_ównej |
raport poprawności importu danych z ZTM wszystkie linie komunikacyjne w jednej tabeli archiwalne rozkłady jazdy do 30.06.2014r. adresy w odległości 100m od linii autobusowych | Miasto Poznań - MPKautobusy: 100, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 198, autobusy nocne: 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, autobusy podmiejskie: 312, 320, 321, 322, 323, 341, 342, 348, 396, 431, 432, 435, 511, 512, 527, 602, 603, 610, 611, 614, 616, 651, 690, 701, 702, 703, 704, 710, 716, 727, 729, 801, 802, 803, 804, 811, 812, 813, 821, 830, 832, 833, 834, 882, 891, 893, 901, 902, 903, 904, 905, 907, 911, tramwaje: 0, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 6, 7, 8, 9, tramwaje nocne: 201, |
id | symbol typu linii komunikacyjnej | typ linii komunikacyjnej | numer | kierunek | wersja rozkładu jazdy | okres obowiązywania rozkładu jazdy | przebieg linii | legenda | długość linii w metrach | 256427 | A | linia autobusowa | 821 | , kierunek: Tarnowo Pdg/Centrum, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | OGRODY - Nowina - Dąbrowskiego - Baranowo/Poznańska - Przeźmierowo/Szamotulska - Baranowo/Szamotulska - Chyby/Szamotulska - PGR Wielkie - Kobylniki/Szamotulska - Napachanie/Poznańska - Napachanie/Tarnowska - Tarnowo Pdg/Rokietnicka - Tarnowo Pdg/Poznańska - Jankowice/Poznańska - Lusówko/Admiralska - Lusówko/Tarnowska - Lusówko/Zespołowa - Lusówko/Dopiewska - LUSÓWKO KOŚCIÓŁ | # - Możliwość przesiadki na przyst. Tarnowo Pdg/Centrum na autobus linii nr 813 w kier. Kaźmierza G - Kurs przez przystanek Tarnowo Pdg/Gimnazjum K - Kurs wydłużony do przystanku Lusówko/Kościół L - Kurs wydłużony do przystanku Lusówko/Os. Rozalin T - Kurs skrócony do przystanku Tarnowo Podgórne/Centrum | 19496 | 256446 | A | linia autobusowa | 821 | , kierunek: Lusówko/Os. Rozalin, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | OGRODY - Nowina - Dąbrowskiego - Baranowo/Poznańska - Przeźmierowo/Szamotulska - Baranowo/Szamotulska - Chyby/Szamotulska - PGR Wielkie - Kobylniki/Szamotulska - Napachanie/Poznańska - Napachanie/Tarnowska - Tarnowo Pdg/Rokietnicka - Tarnowo Pdg/Poznańska - Jankowice/Poznańska - Lusówko/Admiralska - Lusówko/Tarnowska - Lusówko/Zespołowa - Lusówko/Dopiewska - LUSÓWKO KOŚCIÓŁ | # - Możliwość przesiadki na przyst. Tarnowo Pdg/Centrum na autobus linii nr 813 w kier. Kaźmierza G - Kurs przez przystanek Tarnowo Pdg/Gimnazjum K - Kurs wydłużony do przystanku Lusówko/Kościół L - Kurs wydłużony do przystanku Lusówko/Os. Rozalin T - Kurs skrócony do przystanku Tarnowo Podgórne/Centrum | 27380 | 256609 | A | linia autobusowa | 821 | , kierunek: Ogrody, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | LUSÓWKO KOŚCIÓŁ - Lusówko/Dopiewska - Lusówko/Zespołowa - Lusówko/Tarnowska - Lusówko/Admiralska - Jankowice/Poznańska - Tarnowo Pdg/Poznańska - Tarnowo Pdg/Rakoniewicka - Tarnowo Pdg/Rokietnicka - Napachanie/Tarnowska - Napachanie/Poznańska - Kobylniki/Szamotulska - PGR Wielkie - Chyby/Szamotulska - Baranowo/Szamotulska - Przeźmierowo/Poznańska - Baranowo/Poznańska - Dąbrowskiego - Szpitalna - OGRODY | + | 27025 | 256645 | A | linia autobusowa | 821 | , kierunek: Ogrody, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | LUSÓWKO KOŚCIÓŁ - Lusówko/Dopiewska - Lusówko/Zespołowa - Lusówko/Tarnowska - Lusówko/Admiralska - Jankowice/Poznańska - Tarnowo Pdg/Poznańska - Tarnowo Pdg/Rakoniewicka - Tarnowo Pdg/Rokietnicka - Napachanie/Tarnowska - Napachanie/Poznańska - Kobylniki/Szamotulska - PGR Wielkie - Chyby/Szamotulska - Baranowo/Szamotulska - Przeźmierowo/Poznańska - Baranowo/Poznańska - Dąbrowskiego - Szpitalna - OGRODY | G - Kurs przez przystanek Tarnowo Pdg/Gimnazjum | 27285 | 256746 | A | linia autobusowa | 821 | , kierunek: Lusówko/Kościół, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | OGRODY - Nowina - Dąbrowskiego - Baranowo/Poznańska - Przeźmierowo/Szamotulska - Baranowo/Szamotulska - Chyby/Szamotulska - PGR Wielkie - Kobylniki/Szamotulska - Napachanie/Poznańska - Napachanie/Tarnowska - Tarnowo Pdg/Rokietnicka - Tarnowo Pdg/Poznańska - Jankowice/Poznańska - Lusówko/Admiralska - Lusówko/Tarnowska - Lusówko/Zespołowa - Lusówko/Dopiewska - LUSÓWKO KOŚCIÓŁ | # - Możliwość przesiadki na przyst. Tarnowo Pdg/Centrum na autobus linii nr 813 w kier. Kaźmierza G - Kurs przez przystanek Tarnowo Pdg/Gimnazjum K - Kurs wydłużony do przystanku Lusówko/Kościół L - Kurs wydłużony do przystanku Lusówko/Os. Rozalin T - Kurs skrócony do przystanku Tarnowo Podgórne/Centrum | 26030 | 256824 | A | linia autobusowa | 821 | , kierunek: Ogrody, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | LUSÓWKO KOŚCIÓŁ - Lusówko/Dopiewska - Lusówko/Zespołowa - Lusówko/Tarnowska - Lusówko/Admiralska - Jankowice/Poznańska - Tarnowo Pdg/Poznańska - Tarnowo Pdg/Rakoniewicka - Tarnowo Pdg/Rokietnicka - Napachanie/Tarnowska - Napachanie/Poznańska - Kobylniki/Szamotulska - PGR Wielkie - Chyby/Szamotulska - Baranowo/Szamotulska - Przeźmierowo/Poznańska - Baranowo/Poznańska - Dąbrowskiego - Szpitalna - OGRODY | | 28418 | 257045 | A | linia autobusowa | 821 | , kierunek: Ogrody, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | LUSÓWKO KOŚCIÓŁ - Lusówko/Dopiewska - Lusówko/Zespołowa - Lusówko/Tarnowska - Lusówko/Admiralska - Jankowice/Poznańska - Tarnowo Pdg/Poznańska - Tarnowo Pdg/Rakoniewicka - Tarnowo Pdg/Rokietnicka - Napachanie/Tarnowska - Napachanie/Poznańska - Kobylniki/Szamotulska - PGR Wielkie - Chyby/Szamotulska - Baranowo/Szamotulska - Przeźmierowo/Poznańska - Baranowo/Poznańska - Dąbrowskiego - Szpitalna - OGRODY | | 20670 | 257057 | A | linia autobusowa | 821 | , kierunek: Lusówko/Kościół, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | OGRODY - Nowina - Dąbrowskiego - Baranowo/Poznańska - Przeźmierowo/Szamotulska - Baranowo/Szamotulska - Chyby/Szamotulska - PGR Wielkie - Kobylniki/Szamotulska - Napachanie/Poznańska - Napachanie/Tarnowska - Tarnowo Pdg/Rokietnicka - Tarnowo Pdg/Poznańska - Jankowice/Poznańska - Lusówko/Admiralska - Lusówko/Tarnowska - Lusówko/Zespołowa - Lusówko/Dopiewska - LUSÓWKO KOŚCIÓŁ | # - Możliwość przesiadki na przyst. Tarnowo Pdg/Centrum na autobus linii nr 813 w kier. Kaźmierza G - Kurs przez przystanek Tarnowo Pdg/Gimnazjum K - Kurs wydłużony do przystanku Lusówko/Kościół L - Kurs wydłużony do przystanku Lusówko/Os. Rozalin T - Kurs skrócony do przystanku Tarnowo Podgórne/Centrum | 25972 |
---|