Zarząd Transportu Miejskiego - linie komunikacyjne ostatnia aktualizacja od 19-05-2024 01:01:01 do 19-05-2024 01:15:00 | Powrót do strony g_ównej |
raport poprawności importu danych z ZTM wszystkie linie komunikacyjne w jednej tabeli archiwalne rozkłady jazdy do 30.06.2014r. adresy w odległości 100m od linii autobusowych | Miasto Poznań - MPKautobusy: 100, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 198, autobusy nocne: 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, autobusy podmiejskie: 312, 320, 321, 322, 323, 341, 342, 348, 396, 431, 432, 435, 511, 512, 527, 602, 603, 610, 611, 614, 616, 651, 690, 701, 702, 703, 704, 710, 716, 727, 729, 801, 802, 803, 804, 811, 812, 813, 821, 830, 832, 833, 834, 882, 891, 893, 901, 902, 903, 904, 905, 907, 911, tramwaje: 0, 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 2, 6, 7, 8, 9, tramwaje nocne: 201, |
id | symbol typu linii komunikacyjnej | typ linii komunikacyjnej | numer | kierunek | wersja rozkładu jazdy | okres obowiązywania rozkładu jazdy | przebieg linii | legenda | długość linii w metrach | 256355 | A | linia autobusowa | 690 | , kierunek: Łęczyca/Dworcowa, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | LUBOŃ KRĘTA - Luboń/Kręta - Luboń/Kwiatowa - Luboń/Jana III Sobieskiego - Luboń/Poprzeczna - Luboń/Wojska Polskiego - Luboń/Poniatowskiego - Luboń/Kościuszki - Luboń/Żabikowska - Luboń/Wschodnia - Luboń/Jana Pawła II - Luboń/Pułaskiego - Luboń/Streicha - Luboń/Dąbrowskiego - Luboń/3 Maja - Luboń/Armii Poznań - Łęczyca/Poznańska - ŁĘCZYCA DWORCOWA | + | 14949 | 256449 | A | linia autobusowa | 690 | , kierunek: Luboń/Kręta, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | ŁĘCZYCA DWORCOWA - Luboń/Armii Poznań - Luboń/3 Maja - Luboń/Dąbrowskiego - Luboń/Kościelna - Luboń/Pułaskiego - Luboń/Wschodnia - Luboń/Żabikowska - Luboń/Kościuszki - Luboń/Poniatowskiego - Luboń/Wojska Polskiego - Luboń/Poprzeczna - Luboń/Jana III Sobieskiego - Luboń/Kwiatowa - Luboń/Kręta - LUBOŃ KRĘTA | A - Kurs przez Sycowska/Centrum Handlowe B - Kurs przez Sycowska Centrum Handlowe P - Kurs przez Luboń/Park Przemysłowy | 19931 | 256509 | A | linia autobusowa | 690 | , kierunek: Luboń/Kręta, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | ŁĘCZYCA DWORCOWA - Luboń/Armii Poznań - Luboń/3 Maja - Luboń/Dąbrowskiego - Luboń/Kościelna - Luboń/Pułaskiego - Luboń/Wschodnia - Luboń/Żabikowska - Luboń/Kościuszki - Luboń/Poniatowskiego - Luboń/Wojska Polskiego - Luboń/Poprzeczna - Luboń/Jana III Sobieskiego - Luboń/Kwiatowa - Luboń/Kręta - LUBOŃ KRĘTA | + | 14838 | 256910 | A | linia autobusowa | 690 | , kierunek: Luboń/Kręta, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | ŁĘCZYCA DWORCOWA - Luboń/Armii Poznań - Luboń/3 Maja - Luboń/Dąbrowskiego - Luboń/Kościelna - Luboń/Pułaskiego - Luboń/Wschodnia - Luboń/Żabikowska - Luboń/Kościuszki - Luboń/Poniatowskiego - Luboń/Wojska Polskiego - Luboń/Poprzeczna - Luboń/Jana III Sobieskiego - Luboń/Kwiatowa - Luboń/Kręta - LUBOŃ KRĘTA | A - Kurs przez Sycowska/Centrum Handlowe B - Kurs przez Sycowska Centrum Handlowe P - Kurs przez Luboń/Park Przemysłowy | 15730 | 256932 | A | linia autobusowa | 690 | , kierunek: Łęczyca/Dworcowa, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | LUBOŃ KRĘTA - Luboń/Kręta - Luboń/Kwiatowa - Luboń/Jana III Sobieskiego - Luboń/Poprzeczna - Luboń/Wojska Polskiego - Luboń/Poniatowskiego - Luboń/Kościuszki - Luboń/Żabikowska - Luboń/Wschodnia - Luboń/Jana Pawła II - Luboń/Pułaskiego - Luboń/Streicha - Luboń/Dąbrowskiego - Luboń/3 Maja - Luboń/Armii Poznań - Łęczyca/Poznańska - ŁĘCZYCA DWORCOWA | A - Kurs przez Sycowska/Centrum Handlowe B - Kurs przez Sycowska Centrum Handlowe P - Kurs przez Luboń/Park Przemysłowy | 19177 | 257038 | A | linia autobusowa | 690 | , kierunek: Luboń/Kręta, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | ŁĘCZYCA DWORCOWA - Luboń/Armii Poznań - Luboń/3 Maja - Luboń/Dąbrowskiego - Luboń/Kościelna - Luboń/Pułaskiego - Luboń/Wschodnia - Luboń/Żabikowska - Luboń/Kościuszki - Luboń/Poniatowskiego - Luboń/Wojska Polskiego - Luboń/Poprzeczna - Luboń/Jana III Sobieskiego - Luboń/Kwiatowa - Luboń/Kręta - LUBOŃ KRĘTA | A - Kurs przez Sycowska/Centrum Handlowe B - Kurs przez Sycowska Centrum Handlowe P - Kurs przez Luboń/Park Przemysłowy | 19039 | 257052 | A | linia autobusowa | 690 | , kierunek: Łęczyca/Dworcowa, | 481 | od 2019-06-20 do 2019-06-23 | LUBOŃ KRĘTA - Luboń/Kręta - Luboń/Kwiatowa - Luboń/Jana III Sobieskiego - Luboń/Poprzeczna - Luboń/Wojska Polskiego - Luboń/Poniatowskiego - Luboń/Kościuszki - Luboń/Żabikowska - Luboń/Wschodnia - Luboń/Jana Pawła II - Luboń/Pułaskiego - Luboń/Streicha - Luboń/Dąbrowskiego - Luboń/3 Maja - Luboń/Armii Poznań - Łęczyca/Poznańska - ŁĘCZYCA DWORCOWA | A - Kurs przez Sycowska/Centrum Handlowe B - Kurs przez Sycowska Centrum Handlowe P - Kurs przez Luboń/Park Przemysłowy | 20068 |
---|