Zarząd Transportu Miejskiego - linie komunikacyjne ostatnia aktualizacja od 29-03-2024 01:01:00 do 29-03-2024 01:15:00 | Powrót do strony g_ównej |
id | symbol typu linii komunikacyjnej | typ linii komunikacyjnej | numer | kierunek | wersja rozkładu jazdy | okres obowiązywania rozkładu jazdy | przebieg linii | legenda | długość linii w metrach | 289172 | A | linia autobusowa | 834 | , kierunek: Przecław/Pętla, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | OGRODY - Szpitalna - Nowina - Dąbrowskiego - Słupska - Psarskie - Chojnicka - Kierska - Kiekrz/Kierska - Rokietnica/Golęcińska - Rokietnica/Pocztowa - Rokietnica/Kolejowa - Rostworowo/Rokietnicka - Żydowo/Rostworowska - Żydowo/Przecławska - ŻYDOWO PĘTLA | C - Kurs do przystanku Przecław/Pętla K - Kurs przez ul. Wilków Morskich i Krzyszkowo P - Kurs przez Psarskie, Wilków Morskich i Krzyszkowo Z - Kurs przez Krzyszkowo | 28194 | 289209 | A | linia autobusowa | 834 | , kierunek: Żydowo/Pętla, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | OGRODY - Szpitalna - Nowina - Dąbrowskiego - Słupska - Psarskie - Chojnicka - Kierska - Kiekrz/Kierska - Rokietnica/Golęcińska - Rokietnica/Pocztowa - Rokietnica/Kolejowa - Rostworowo/Rokietnicka - Żydowo/Rostworowska - Żydowo/Przecławska - ŻYDOWO PĘTLA | + | 22243 | 289318 | A | linia autobusowa | 834 | , kierunek: Żydowo/Pętla, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | OGRODY - Szpitalna - Nowina - Dąbrowskiego - Słupska - Psarskie - Chojnicka - Kierska - Kiekrz/Kierska - Rokietnica/Golęcińska - Rokietnica/Pocztowa - Rokietnica/Kolejowa - Rostworowo/Rokietnicka - Żydowo/Rostworowska - Żydowo/Przecławska - ŻYDOWO PĘTLA | C - Kurs do przystanku Przecław/Pętla K - Kurs przez ul. Wilków Morskich i Krzyszkowo P - Kurs przez Psarskie, Wilków Morskich i Krzyszkowo Z - Kurs przez Krzyszkowo | 25242 | 289358 | A | linia autobusowa | 834 | , kierunek: Ogrody, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | ŻYDOWO PĘTLA - Żydowo/Przecławska - Żydowo/Rostworowska - Rostworowo/Rokietnicka - Rokietnica/Kolejowa - Rokietnica/Szamotulska - Rokietnica/Pocztowa - Rokietnica/Golęcińska - Kiekrz/Kierska - Kierska - Chojnicka - Psarskie - Słupska - Dąbrowskiego - OGRODY | K - Kurs przez Krzyszkowo i ul. Wilków Morskich P - Kurs przez ul. Wilków Morskich i Pawłowice R - Kurs przez Krzyszkowo S - kurs z wjazdem na Psarskie/Przejazd Kolejowy W - Kurs przez ul. Wilków Morskich | 26152 | 289361 | A | linia autobusowa | 834 | , kierunek: Ogrody, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | ŻYDOWO PĘTLA - Żydowo/Przecławska - Żydowo/Rostworowska - Rostworowo/Rokietnicka - Rokietnica/Kolejowa - Rokietnica/Szamotulska - Rokietnica/Pocztowa - Rokietnica/Golęcińska - Kiekrz/Kierska - Kierska - Chojnicka - Psarskie - Słupska - Dąbrowskiego - OGRODY | K - Kurs przez Krzyszkowo i ul. Wilków Morskich P - Kurs przez ul. Wilków Morskich i Pawłowice R - Kurs przez Krzyszkowo S - kurs z wjazdem na Psarskie/Przejazd Kolejowy W - Kurs przez ul. Wilków Morskich | 27641 | 289449 | A | linia autobusowa | 834 | , kierunek: Przecław/Pętla, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | OGRODY - Szpitalna - Nowina - Dąbrowskiego - Słupska - Psarskie - Chojnicka - Kierska - Kiekrz/Kierska - Rokietnica/Golęcińska - Rokietnica/Pocztowa - Rokietnica/Kolejowa - Rostworowo/Rokietnicka - Żydowo/Rostworowska - Żydowo/Przecławska - ŻYDOWO PĘTLA | C - Kurs do przystanku Przecław/Pętla K - Kurs przez ul. Wilków Morskich i Krzyszkowo P - Kurs przez Psarskie, Wilków Morskich i Krzyszkowo Z - Kurs przez Krzyszkowo | 29660 | 289570 | A | linia autobusowa | 834 | , kierunek: Ogrody, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | ŻYDOWO PĘTLA - Żydowo/Przecławska - Żydowo/Rostworowska - Rostworowo/Rokietnicka - Rokietnica/Kolejowa - Rokietnica/Szamotulska - Rokietnica/Pocztowa - Rokietnica/Golęcińska - Kiekrz/Kierska - Kierska - Chojnicka - Psarskie - Słupska - Dąbrowskiego - OGRODY | K - Kurs przez Krzyszkowo i ul. Wilków Morskich P - Kurs przez ul. Wilków Morskich i Pawłowice R - Kurs przez Krzyszkowo S - kurs z wjazdem na Psarskie/Przejazd Kolejowy W - Kurs przez ul. Wilków Morskich | 23153 | 289603 | A | linia autobusowa | 834 | , kierunek: Ogrody, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | ŻYDOWO PĘTLA - Żydowo/Przecławska - Żydowo/Rostworowska - Rostworowo/Rokietnicka - Rokietnica/Kolejowa - Rokietnica/Szamotulska - Rokietnica/Pocztowa - Rokietnica/Golęcińska - Kiekrz/Kierska - Kierska - Chojnicka - Psarskie - Słupska - Dąbrowskiego - OGRODY | K - Kurs przez Krzyszkowo i ul. Wilków Morskich P - Kurs przez ul. Wilków Morskich i Pawłowice R - Kurs przez Krzyszkowo S - kurs z wjazdem na Psarskie/Przejazd Kolejowy W - Kurs przez ul. Wilków Morskich | 24686 | 289662 | A | linia autobusowa | 834 | , kierunek: Ogrody, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | ŻYDOWO PĘTLA - Żydowo/Przecławska - Żydowo/Rostworowska - Rostworowo/Rokietnicka - Rokietnica/Kolejowa - Rokietnica/Szamotulska - Rokietnica/Pocztowa - Rokietnica/Golęcińska - Kiekrz/Kierska - Kierska - Chojnicka - Psarskie - Słupska - Dąbrowskiego - OGRODY | + | 21687 | 289735 | A | linia autobusowa | 834 | , kierunek: Ogrody, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | ŻYDOWO PĘTLA - Żydowo/Przecławska - Żydowo/Rostworowska - Rostworowo/Rokietnicka - Rokietnica/Kolejowa - Rokietnica/Szamotulska - Rokietnica/Pocztowa - Rokietnica/Golęcińska - Kiekrz/Kierska - Kierska - Chojnicka - Psarskie - Słupska - Dąbrowskiego - OGRODY | K - Kurs przez Krzyszkowo i ul. Wilków Morskich P - Kurs przez ul. Wilków Morskich i Pawłowice R - Kurs przez Krzyszkowo S - kurs z wjazdem na Psarskie/Przejazd Kolejowy W - Kurs przez ul. Wilków Morskich | 28321 | 289797 | A | linia autobusowa | 834 | , kierunek: Żydowo/Pętla, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | OGRODY - Szpitalna - Nowina - Dąbrowskiego - Słupska - Psarskie - Chojnicka - Kierska - Kiekrz/Kierska - Rokietnica/Golęcińska - Rokietnica/Pocztowa - Rokietnica/Kolejowa - Rostworowo/Rokietnicka - Żydowo/Rostworowska - Żydowo/Przecławska - ŻYDOWO PĘTLA | C - Kurs do przystanku Przecław/Pętla K - Kurs przez ul. Wilków Morskich i Krzyszkowo P - Kurs przez Psarskie, Wilków Morskich i Krzyszkowo Z - Kurs przez Krzyszkowo | 26709 |
---|