Zarząd Transportu Miejskiego - linie komunikacyjne ostatnia aktualizacja od 28-03-2024 01:15:00 do 29-03-2024 01:10:01 | Powrót do strony g_ównej |
id | symbol typu linii komunikacyjnej | typ linii komunikacyjnej | numer | kierunek | wersja rozkładu jazdy | okres obowiązywania rozkładu jazdy | przebieg linii | legenda | długość linii w metrach | 289211 | A | linia autobusowa | 342 | , kierunek: Przebędowo/Pętla, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | RONDO ŚRÓDKA - Podwale - Zawady - Główna - Gdyńska - Koziegłowy/Gdyńska - Czerwonak/Gdyńska - Miękowo/Poznańska - Owińska/Poznańska - Owińska/Kolejowa - Owińska/Dworcowa - Owińska/Zielona - Owińska/Ks. Piotrowskiego - Bolechowo/Poznańska - Bolechowo/Poligonowa - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego - Bolechowo-Os./Obornicka - Szlachęcin/ - M. Goślina/Kutrzeby - M. Goślina/Długa - M. Goślina/Poznańska - M. Goślina/Mostowa - M. Goślina/Kolejowa - M. Goślina/Rogozińska - Przebędowo/ - PRZEBĘDOWO PĘTLA | # - Kursuje w nocy z pt./sob. i sob./nd. B - Kurs przez Promnice, Biedrusko/Park Z - Kurs przez Czerwonak/Zdroje | 30713 | 289371 | A | linia autobusowa | 342 | , kierunek: Rondo Śródka, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | PRZEBĘDOWO PĘTLA - M. Goślina/Rogozińska - M. Goślina/Kolejowa - M. Goślina/Wojska Polskiego - M. Goślina/Poznańska - M. Goślina/Długa - M. Goślina/Kutrzeby - Szlachęcin/ - Bolechowo-Os./Obornicka - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego - Bolechowo/Poznańska - Owińska/Ks. Piotrowskiego - Owińska/Zielona - Owińska/Dworcowa - Owińska/Kolejowa - Owińska/Poznańska - Miękowo/Poznańska - Czerwonak/Gdyńska - Koziegłowy/Gdyńska - Gdyńska - Główna - Zawady - Podwale - Jana Pawła II - RONDO ŚRÓDKA | + | 26954 | 289538 | A | linia autobusowa | 342 | , kierunek: Przebędowo/Pętla, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | RONDO ŚRÓDKA - Podwale - Zawady - Główna - Gdyńska - Koziegłowy/Gdyńska - Czerwonak/Gdyńska - Miękowo/Poznańska - Owińska/Poznańska - Owińska/Kolejowa - Owińska/Dworcowa - Owińska/Zielona - Owińska/Ks. Piotrowskiego - Bolechowo/Poznańska - Bolechowo/Poligonowa - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego - Bolechowo-Os./Obornicka - Szlachęcin/ - M. Goślina/Kutrzeby - M. Goślina/Długa - M. Goślina/Poznańska - M. Goślina/Mostowa - M. Goślina/Kolejowa - M. Goślina/Rogozińska - Przebędowo/ - PRZEBĘDOWO PĘTLA | # - Kursuje w nocy z pt./sob. i sob./nd. B - Kurs przez Promnice, Biedrusko/Park Z - Kurs przez Czerwonak/Zdroje | 31987 | 289740 | A | linia autobusowa | 342 | , kierunek: Rondo Śródka, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | PRZEBĘDOWO PĘTLA - M. Goślina/Rogozińska - M. Goślina/Kolejowa - M. Goślina/Wojska Polskiego - M. Goślina/Poznańska - M. Goślina/Długa - M. Goślina/Kutrzeby - Szlachęcin/ - Bolechowo-Os./Obornicka - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego - Bolechowo/Poznańska - Owińska/Ks. Piotrowskiego - Owińska/Zielona - Owińska/Dworcowa - Owińska/Kolejowa - Owińska/Poznańska - Miękowo/Poznańska - Czerwonak/Gdyńska - Koziegłowy/Gdyńska - Gdyńska - Główna - Zawady - Podwale - Jana Pawła II - RONDO ŚRÓDKA | # - Kursuje w nocy z pt./sob. i sob./nd. P - Kurs przez Promnice/Północna | 27983 | 289742 | A | linia autobusowa | 342 | , kierunek: Przebędowo/Pętla, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | RONDO ŚRÓDKA - Podwale - Zawady - Główna - Gdyńska - Koziegłowy/Gdyńska - Czerwonak/Gdyńska - Miękowo/Poznańska - Owińska/Poznańska - Owińska/Kolejowa - Owińska/Dworcowa - Owińska/Zielona - Owińska/Ks. Piotrowskiego - Bolechowo/Poznańska - Bolechowo/Poligonowa - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego - Bolechowo-Os./Obornicka - Szlachęcin/ - M. Goślina/Kutrzeby - M. Goślina/Długa - M. Goślina/Poznańska - M. Goślina/Mostowa - M. Goślina/Kolejowa - M. Goślina/Rogozińska - Przebędowo/ - PRZEBĘDOWO PĘTLA | + | 27117 |
---|