Zarząd Transportu Miejskiego - linie komunikacyjne ostatnia aktualizacja od 28-03-2024 01:01:26 do 28-03-2024 01:15:00 | Powrót do strony g_ównej |
id | symbol typu linii komunikacyjnej | typ linii komunikacyjnej | numer | kierunek | wersja rozkładu jazdy | okres obowiązywania rozkładu jazdy | przebieg linii | legenda | długość linii w metrach | 289139 | T | linia tramwajowa | 2 | , kierunek: Ogrody, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | DĘBIEC - Górna Wilda - Królowej Jadwigi - Strzelecka - al. Marcinkowskiego - pl. Wolności - Gwarna - Święty Marcin - Zwierzyniecka - Kraszewskiego - Dąbrowskiego - OGRODY | G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 8953 | 289419 | T | linia tramwajowa | 2 | , kierunek: Głogowska/Hetmańska, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | OGRODY - Dąbrowskiego - Kraszewskiego - Zwierzyniecka - Święty Marcin - al. Marcinkowskiego - Strzelecka - Królowej Jadwigi - Górna Wilda - 28 Czerwca 1956 r. - DĘBIEC | G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Kaponiera, Marcinkowskiego, AWF, Pamiątkowa N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 8830 | 289599 | T | linia tramwajowa | 2 | , kierunek: Dębiec, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | POŁABSKA - Aleje Solidarności - Murawa - Winogrady - Pułaskiego - Roosevelta - Matyi - Wierzbięcice - 28 Czerwca 1956 r. - DĘBIEC | G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Kaponiera, Marcinkowskiego, AWF, Pamiątkowa N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 4419 | 289767 | T | linia tramwajowa | 2 | , kierunek: Dębiec, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | OGRODY - Dąbrowskiego - Kraszewskiego - Zwierzyniecka - Święty Marcin - al. Marcinkowskiego - Strzelecka - Królowej Jadwigi - Górna Wilda - 28 Czerwca 1956 r. - DĘBIEC | G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Kaponiera, Marcinkowskiego, AWF, Pamiątkowa N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 8909 | 289777 | T | linia tramwajowa | 2 | , kierunek: Ogrody, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | DĘBIEC - Górna Wilda - Królowej Jadwigi - Strzelecka - al. Marcinkowskiego - pl. Wolności - Gwarna - Święty Marcin - Zwierzyniecka - Kraszewskiego - Dąbrowskiego - OGRODY | G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 9058 |
---|