Zarząd Transportu Miejskiego - linie komunikacyjne ostatnia aktualizacja od 28-03-2024 01:01:26 do 28-03-2024 01:15:00 | Powrót do strony g_ównej |
id | symbol typu linii komunikacyjnej | typ linii komunikacyjnej | numer | kierunek | wersja rozkładu jazdy | okres obowiązywania rozkładu jazdy | przebieg linii | legenda | długość linii w metrach | 289113 | A | linia autobusowa | 174 | , kierunek: Os. Sobieskiego, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | OS. ORŁA BIAŁEGO - Inflancka - Pawia - Orla - Zamenhofa - Krzywoustego - Strzelecka - Kazimierza Wielkiego - Mostowa - Garbary - Szelągowska - Słowiańska - Murawa - Aleje Solidarności - Połabska - Umultowska - Opieńskiego - Szymanowskiego - Smoleńska - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO | + | 15690 | 289141 | A | linia autobusowa | 174 | , kierunek: Os. Orła Białego, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | OS. SOBIESKIEGO - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Opieńskiego - Umultowska - Połabska - Aleje Solidarności - Murawa - Słowiańska - Szelągowska - Garbary - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Zamenhofa - Orla - Pawia - Inflancka - Kurlandzka - OS. ORŁA BIAŁEGO | | 3662 | 289327 | A | linia autobusowa | 174 | , kierunek: Os. Orła Białego, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | OS. SOBIESKIEGO - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Opieńskiego - Umultowska - Połabska - Aleje Solidarności - Murawa - Słowiańska - Szelągowska - Garbary - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Zamenhofa - Orla - Pawia - Inflancka - Kurlandzka - OS. ORŁA BIAŁEGO | | 6125 | 289396 | A | linia autobusowa | 174 | , kierunek: Rondo Rataje, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | OS. ORŁA BIAŁEGO - Inflancka - Pawia - Orla - Zamenhofa - Krzywoustego - Strzelecka - Kazimierza Wielkiego - Mostowa - Garbary - Szelągowska - Słowiańska - Murawa - Aleje Solidarności - Połabska - Umultowska - Opieńskiego - Szymanowskiego - Smoleńska - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO | R - kurs skrócony do Ronda Rataje | 4526 | 289500 | A | linia autobusowa | 174 | , kierunek: Os. Orła Białego, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | OS. SOBIESKIEGO - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Opieńskiego - Umultowska - Połabska - Aleje Solidarności - Murawa - Słowiańska - Szelągowska - Garbary - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Zamenhofa - Orla - Pawia - Inflancka - Kurlandzka - OS. ORŁA BIAŁEGO | + | 14523 | 289749 | A | linia autobusowa | 174 | , kierunek: Os. Sobieskiego, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | OS. ORŁA BIAŁEGO - Inflancka - Pawia - Orla - Zamenhofa - Krzywoustego - Strzelecka - Kazimierza Wielkiego - Mostowa - Garbary - Szelągowska - Słowiańska - Murawa - Aleje Solidarności - Połabska - Umultowska - Opieńskiego - Szymanowskiego - Smoleńska - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO | | 8383 | 289832 | A | linia autobusowa | 174 | , kierunek: Małe Garbary, | 527 | od 2019-11-16 do 2019-11-22 | OS. SOBIESKIEGO - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Opieńskiego - Umultowska - Połabska - Aleje Solidarności - Murawa - Słowiańska - Szelągowska - Garbary - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Zamenhofa - Orla - Pawia - Inflancka - Kurlandzka - OS. ORŁA BIAŁEGO | M - kurs skrócony do przystanku: Małe Garbary | 8396 |
---|