Zarząd Transportu Miejskiego - linie komunikacyjne ostatnia aktualizacja od 28-03-2024 01:01:26 do 28-03-2024 01:15:00 | Powrót do strony g_ównej |
raport poprawności importu danych z ZTM wszystkie linie komunikacyjne w jednej tabeli archiwalne rozkłady jazdy do 30.06.2014r. adresy w odległości 100m od linii autobusowych | Miasto Poznań - MPKautobusy: 121, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 198, autobusy nocne: 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, autobusy podmiejskie: 312, 320, 321, 322, 323, 341, 342, 348, 396, 397, 398, 431, 432, 435, 501, 502, 511, 512, 527, 560, 561, 602, 603, 610, 611, 614, 616, 651, 690, 701, 702, 703, 704, 710, 716, 727, 729, 801, 802, 803, 804, 811, 812, 813, 821, 830, 832, 833, 834, 882, 891, 893, 901, 902, 903, 904, 905, 907, 911, tramwaje: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, tramwaje nocne: 201, |
id | symbol typu linii komunikacyjnej | typ linii komunikacyjnej | numer | kierunek | wersja rozkładu jazdy | okres obowiązywania rozkładu jazdy | przebieg linii | legenda | długość linii w metrach | 280398 | A | linia autobusowa | 397 | , kierunek: Trzaskowo/Wieś, | 515 | od 2019-10-17 do 2019-10-22 | BIEDRUSKO PARK - Promnice/Wojska Polskiego - Promnice/Północna - Promnice/Leśna - Bolechowo-Os./Obornicka - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego - Bolechowo-Os./Kolejowa - Bolechowo/Poligonowa - Trzaskowo/Trzaskowo - TRZASKOWO WIEŚ | A - Kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej B - Kurs z pominięciem Promnice/Klonowa, skrócony do Bolechowo/Stacja J - Kurs z pominięciem Promnice/Klonowa, wydłużony do Potasze/Jodłowa K - Kurs z pominięciem przystanku: Promnice/Klonowa P - Kurs wydłużony do przystanku: Potasze/Jodłowa S - kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej | 9610 | 280413 | A | linia autobusowa | 397 | , kierunek: Biedrusko/Park, | 515 | od 2019-10-17 do 2019-10-22 | TRZASKOWO WIEŚ - Trzaskowo/Trzaskowo - Bolechowo/Poligonowa - Bolechowo-Os./Kolejowa - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego - Bolechowo-Os./Obornicka - Promnice/Leśna - Promnice/Północna - Promnice/Wojska Polskiego - Biedrusko/Zjednoczenia - BIEDRUSKO PARK | A - Kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej K - Kurs z pominięciem przystanku: Promnice/Klonowa S - kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej | 11081 | 280476 | A | linia autobusowa | 397 | , kierunek: Bolechowo-Os./Stacja, | 515 | od 2019-10-17 do 2019-10-22 | BIEDRUSKO PARK - Promnice/Wojska Polskiego - Promnice/Północna - Promnice/Leśna - Bolechowo-Os./Obornicka - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego - Bolechowo-Os./Kolejowa - Bolechowo/Poligonowa - Trzaskowo/Trzaskowo - TRZASKOWO WIEŚ | A - Kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej B - Kurs z pominięciem Promnice/Klonowa, skrócony do Bolechowo/Stacja J - Kurs z pominięciem Promnice/Klonowa, wydłużony do Potasze/Jodłowa K - Kurs z pominięciem przystanku: Promnice/Klonowa P - Kurs wydłużony do przystanku: Potasze/Jodłowa S - kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej | 2960 | 280546 | A | linia autobusowa | 397 | , kierunek: Trzaskowo/Wieś, | 515 | od 2019-10-17 do 2019-10-22 | BIEDRUSKO PARK - Promnice/Wojska Polskiego - Promnice/Północna - Promnice/Leśna - Bolechowo-Os./Obornicka - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego - Bolechowo-Os./Kolejowa - Bolechowo/Poligonowa - Trzaskowo/Trzaskowo - TRZASKOWO WIEŚ | A - Kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej B - Kurs z pominięciem Promnice/Klonowa, skrócony do Bolechowo/Stacja J - Kurs z pominięciem Promnice/Klonowa, wydłużony do Potasze/Jodłowa K - Kurs z pominięciem przystanku: Promnice/Klonowa P - Kurs wydłużony do przystanku: Potasze/Jodłowa S - kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej | 6904 | 280566 | A | linia autobusowa | 397 | , kierunek: Biedrusko/Park, | 515 | od 2019-10-17 do 2019-10-22 | TRZASKOWO WIEŚ - Trzaskowo/Trzaskowo - Bolechowo/Poligonowa - Bolechowo-Os./Kolejowa - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego - Bolechowo-Os./Obornicka - Promnice/Leśna - Promnice/Północna - Promnice/Wojska Polskiego - Biedrusko/Zjednoczenia - BIEDRUSKO PARK | A - Kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej K - Kurs z pominięciem przystanku: Promnice/Klonowa S - kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej | 3358 | 280573 | A | linia autobusowa | 397 | , kierunek: Potasze/Jodłowa, | 515 | od 2019-10-17 do 2019-10-22 | BIEDRUSKO PARK - Promnice/Wojska Polskiego - Promnice/Północna - Promnice/Leśna - Bolechowo-Os./Obornicka - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego - Bolechowo-Os./Kolejowa - Bolechowo/Poligonowa - Trzaskowo/Trzaskowo - TRZASKOWO WIEŚ | A - Kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej B - Kurs z pominięciem Promnice/Klonowa, skrócony do Bolechowo/Stacja J - Kurs z pominięciem Promnice/Klonowa, wydłużony do Potasze/Jodłowa K - Kurs z pominięciem przystanku: Promnice/Klonowa P - Kurs wydłużony do przystanku: Potasze/Jodłowa S - kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej | 8278 | 280631 | A | linia autobusowa | 397 | , kierunek: Biedrusko/Park, | 515 | od 2019-10-17 do 2019-10-22 | TRZASKOWO WIEŚ - Trzaskowo/Trzaskowo - Bolechowo/Poligonowa - Bolechowo-Os./Kolejowa - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego - Bolechowo-Os./Obornicka - Promnice/Leśna - Promnice/Północna - Promnice/Wojska Polskiego - Biedrusko/Zjednoczenia - BIEDRUSKO PARK | A - Kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej K - Kurs z pominięciem przystanku: Promnice/Klonowa S - kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej | 8428 | 280654 | A | linia autobusowa | 397 | , kierunek: Biedrusko/Park, | 515 | od 2019-10-17 do 2019-10-22 | TRZASKOWO WIEŚ - Trzaskowo/Trzaskowo - Bolechowo/Poligonowa - Bolechowo-Os./Kolejowa - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego - Bolechowo-Os./Obornicka - Promnice/Leśna - Promnice/Północna - Promnice/Wojska Polskiego - Biedrusko/Zjednoczenia - BIEDRUSKO PARK | A - Kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej K - Kurs z pominięciem przystanku: Promnice/Klonowa S - kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej | 6781 | 280788 | A | linia autobusowa | 397 | , kierunek: Biedrusko/Park, | 515 | od 2019-10-17 do 2019-10-22 | TRZASKOWO WIEŚ - Trzaskowo/Trzaskowo - Bolechowo/Poligonowa - Bolechowo-Os./Kolejowa - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego - Bolechowo-Os./Obornicka - Promnice/Leśna - Promnice/Północna - Promnice/Wojska Polskiego - Biedrusko/Zjednoczenia - BIEDRUSKO PARK | A - Kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej K - Kurs z pominięciem przystanku: Promnice/Klonowa S - kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej | 9434 | 281033 | A | linia autobusowa | 397 | , kierunek: Potasze/Jodłowa, | 515 | od 2019-10-17 do 2019-10-22 | BIEDRUSKO PARK - Promnice/Wojska Polskiego - Promnice/Północna - Promnice/Leśna - Bolechowo-Os./Obornicka - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego - Bolechowo-Os./Kolejowa - Bolechowo/Poligonowa - Trzaskowo/Trzaskowo - TRZASKOWO WIEŚ | A - Kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej B - Kurs z pominięciem Promnice/Klonowa, skrócony do Bolechowo/Stacja J - Kurs z pominięciem Promnice/Klonowa, wydłużony do Potasze/Jodłowa K - Kurs z pominięciem przystanku: Promnice/Klonowa P - Kurs wydłużony do przystanku: Potasze/Jodłowa S - kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej | 10984 |
---|