Zarząd Transportu Miejskiego - linie komunikacyjne ostatnia aktualizacja od 04-05-2024 01:01:00 do 04-05-2024 01:15:00 | Powrót do strony g_ównej |
raport poprawności importu danych z ZTM wszystkie linie komunikacyjne w jednej tabeli archiwalne rozkłady jazdy do 30.06.2014r. adresy w odległości 100m od linii autobusowych | Miasto Poznań - MPKautobusy: 106, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 198, autobusy nocne: 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, autobusy podmiejskie: 312, 320, 321, 322, 323, 341, 342, 348, 396, 397, 398, 431, 432, 435, 511, 512, 527, 602, 603, 610, 611, 614, 616, 651, 690, 701, 702, 703, 704, 710, 716, 727, 729, 801, 802, 803, 804, 811, 812, 813, 821, 830, 832, 833, 834, 882, 891, 893, 901, 902, 903, 904, 905, 907, 911, tramwaje: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, tramwaje nocne: 201, |
id | symbol typu linii komunikacyjnej | typ linii komunikacyjnej | numer | kierunek | wersja rozkładu jazdy | okres obowiązywania rozkładu jazdy | przebieg linii | legenda | długość linii w metrach | 245321 | A | linia autobusowa | 396 | , kierunek: Potasze/Jodłowa, | 465 | od 2019-04-16 do 2019-04-24 | KOZIEGŁOWY PIASKOWA SZKOŁA - Koziegłowy/Piaskowa - Koziegłowy/Poznańska - Kicin/Poznańska - Czerwonak/Zdroje - Czerwonak/Źródlana - Czerwonak/Leśna - Czerwonak/Gdyńska - Miękowo/Poznańska - Owińska/Poznańska - Owińska/Kolejowa - Owińska/Dworcowa - Owińska/Zielona - Bolechówko/Kręta - Bolechówko/Kwiatowa - Potasze/Kwiatowa - Potasze/Gruszowa - Potasze/Lipowa - POTASZE JODŁOWA | S - kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej | 17372 | 245345 | A | linia autobusowa | 396 | , kierunek: Koziegłowy/Piaskowa Szkoła, | 465 | od 2019-04-16 do 2019-04-24 | POTASZE JODŁOWA - Potasze/Gruszowa - Potasze/Kwiatowa - Bolechówko/Kwiatowa - Bolechówko/Kręta - Owińska/Zielona - Owińska/Dworcowa - Owińska/Kolejowa - Owińska/Poznańska - Miękowo/Poznańska - Czerwonak/Gdyńska - Czerwonak/Leśna - Czerwonak/Źródlana - Czerwonak/Zdroje - Czerwonak/Brzozowa - Kicin/Poznańska - Koziegłowy/Poznańska - Koziegłowy/Piaskowa - KOZIEGŁOWY PIASKOWA SZKOŁA | K - Kurs do Koziegłowy/Piaskowa Szkoła ul. Gdyńską i Piaskową O - Kurs skrócony do Owińska/Stacja S - kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej | 17733 | 245470 | A | linia autobusowa | 396 | , kierunek: Owińska/Stacja, | 465 | od 2019-04-16 do 2019-04-24 | POTASZE JODŁOWA - Potasze/Gruszowa - Potasze/Kwiatowa - Bolechówko/Kwiatowa - Bolechówko/Kręta - Owińska/Zielona - Owińska/Dworcowa - Owińska/Kolejowa - Owińska/Poznańska - Miękowo/Poznańska - Czerwonak/Gdyńska - Czerwonak/Leśna - Czerwonak/Źródlana - Czerwonak/Zdroje - Czerwonak/Brzozowa - Kicin/Poznańska - Koziegłowy/Poznańska - Koziegłowy/Piaskowa - KOZIEGŁOWY PIASKOWA SZKOŁA | K - Kurs do Koziegłowy/Piaskowa Szkoła ul. Gdyńską i Piaskową O - Kurs skrócony do Owińska/Stacja S - kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej | 4144 | 245646 | A | linia autobusowa | 396 | , kierunek: Potasze/Jodłowa, | 465 | od 2019-04-16 do 2019-04-24 | KOZIEGŁOWY PIASKOWA SZKOŁA - Koziegłowy/Piaskowa - Koziegłowy/Poznańska - Kicin/Poznańska - Czerwonak/Zdroje - Czerwonak/Źródlana - Czerwonak/Leśna - Czerwonak/Gdyńska - Miękowo/Poznańska - Owińska/Poznańska - Owińska/Kolejowa - Owińska/Dworcowa - Owińska/Zielona - Bolechówko/Kręta - Bolechówko/Kwiatowa - Potasze/Kwiatowa - Potasze/Gruszowa - Potasze/Lipowa - POTASZE JODŁOWA | S - kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej | 4166 | 245660 | A | linia autobusowa | 396 | , kierunek: Koziegłowy/Piaskowa Szkoła, | 465 | od 2019-04-16 do 2019-04-24 | POTASZE JODŁOWA - Potasze/Gruszowa - Potasze/Kwiatowa - Bolechówko/Kwiatowa - Bolechówko/Kręta - Owińska/Zielona - Owińska/Dworcowa - Owińska/Kolejowa - Owińska/Poznańska - Miękowo/Poznańska - Czerwonak/Gdyńska - Czerwonak/Leśna - Czerwonak/Źródlana - Czerwonak/Zdroje - Czerwonak/Brzozowa - Kicin/Poznańska - Koziegłowy/Poznańska - Koziegłowy/Piaskowa - KOZIEGŁOWY PIASKOWA SZKOŁA | K - Kurs do Koziegłowy/Piaskowa Szkoła ul. Gdyńską i Piaskową O - Kurs skrócony do Owińska/Stacja S - kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej | 12979 | 245671 | A | linia autobusowa | 396 | , kierunek: Potasze/Jodłowa, | 465 | od 2019-04-16 do 2019-04-24 | KOZIEGŁOWY PIASKOWA SZKOŁA - Koziegłowy/Piaskowa - Koziegłowy/Poznańska - Kicin/Poznańska - Czerwonak/Zdroje - Czerwonak/Źródlana - Czerwonak/Leśna - Czerwonak/Gdyńska - Miękowo/Poznańska - Owińska/Poznańska - Owińska/Kolejowa - Owińska/Dworcowa - Owińska/Zielona - Bolechówko/Kręta - Bolechówko/Kwiatowa - Potasze/Kwiatowa - Potasze/Gruszowa - Potasze/Lipowa - POTASZE JODŁOWA | S - kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej | 12809 |
---|