Zarząd Transportu Miejskiego - linie komunikacyjne ostatnia aktualizacja od 13-05-2024 01:01:01 do 13-05-2024 01:15:00 | Powrót do strony g_ównej |
raport poprawności importu danych z ZTM wszystkie linie komunikacyjne w jednej tabeli archiwalne rozkłady jazdy do 30.06.2014r. adresy w odległości 100m od linii autobusowych | Miasto Poznań - MPKautobusy: 146, 148, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 189, 190, 191, 193, 195, 196, 198, autobusy nocne: 233, 234, 236, 237, 238, 239, 240, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 251, 252, autobusy podmiejskie: 320, 321, 322, 348, 727, 801, 911, tramwaje: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, |
id | symbol typu linii komunikacyjnej | typ linii komunikacyjnej | numer | kierunek | wersja rozkładu jazdy | okres obowiązywania rozkładu jazdy | przebieg linii | legenda | długość linii w metrach | 315680 | A | linia autobusowa | 239 | , kierunek: Poznań Główny, | 565 | od 2020-05-25 do 2020-05-29 | WICHROWA - Dąbrowskiego - Polska - Szpitalna - Dąbrowskiego - Kraszewskiego - Zwierzyniecka - Dworcowa - POZNAŃ GŁÓWNY | | 3606 | 315690 | A | linia autobusowa | 239 | , kierunek: Kiekrz, | 565 | od 2020-05-25 do 2020-05-29 | POZNAŃ GŁÓWNY - Zwierzyniecka - Kraszewskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Nowina - Dąbrowskiego - Sianowska - Dąbrowskiego - WICHROWA | K - kurs wydłużony do pętli: Kiekrz O - kurs skrócony do przystanku: Ogrody | 16037 | 315769 | A | linia autobusowa | 239 | , kierunek: Wichrowa, | 565 | od 2020-05-25 do 2020-05-29 | POZNAŃ GŁÓWNY - Zwierzyniecka - Kraszewskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Nowina - Dąbrowskiego - Sianowska - Dąbrowskiego - WICHROWA | + | 10115 | 315810 | A | linia autobusowa | 239 | , kierunek: Poznań Główny, | 565 | od 2020-05-25 do 2020-05-29 | WICHROWA - Dąbrowskiego - Polska - Szpitalna - Dąbrowskiego - Kraszewskiego - Zwierzyniecka - Dworcowa - POZNAŃ GŁÓWNY | | 16189 | 315885 | A | linia autobusowa | 239 | , kierunek: Ogrody, | 565 | od 2020-05-25 do 2020-05-29 | POZNAŃ GŁÓWNY - Zwierzyniecka - Kraszewskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Nowina - Dąbrowskiego - Sianowska - Dąbrowskiego - WICHROWA | K - kurs wydłużony do pętli: Kiekrz O - kurs skrócony do przystanku: Ogrody | 3613 | 316246 | A | linia autobusowa | 239 | , kierunek: Poznań Główny, | 565 | od 2020-05-25 do 2020-05-29 | WICHROWA - Dąbrowskiego - Polska - Szpitalna - Dąbrowskiego - Kraszewskiego - Zwierzyniecka - Dworcowa - POZNAŃ GŁÓWNY | + | 9323 |
---|