Zarząd Transportu Miejskiego - linie komunikacyjne ostatnia aktualizacja od 19-05-2024 01:01:01 do 19-05-2024 01:15:00 | Powrót do strony g_ównej |
raport poprawności importu danych z ZTM wszystkie linie komunikacyjne w jednej tabeli archiwalne rozkłady jazdy do 30.06.2014r. adresy w odległości 100m od linii autobusowych | Miasto Poznań - MPKautobusy: 146, 148, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 189, 190, 191, 193, 195, 196, 198, autobusy nocne: 233, 234, 236, 237, 238, 239, 240, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 251, 252, autobusy podmiejskie: 320, 321, 322, 348, 727, 801, 911, tramwaje: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, |
id | symbol typu linii komunikacyjnej | typ linii komunikacyjnej | numer | kierunek | wersja rozkładu jazdy | okres obowiązywania rozkładu jazdy | przebieg linii | legenda | długość linii w metrach | 315594 | T | linia tramwajowa | 10 | , kierunek: Dębiec, | 565 | od 2020-05-25 do 2020-05-29 | POŁABSKA - Aleje Solidarności - Murawa - Winogrady - Pułaskiego - Roosevelta - Matyi - Wierzbięcice - 28 Czerwca 1956 r. - DĘBIEC | F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Most Dworcowy, Rondo Rataje G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Most Dworcowy N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 8974 | 315595 | T | linia tramwajowa | 10 | , kierunek: Połabska, | 565 | od 2020-05-25 do 2020-05-29 | DĘBIEC - Wierzbięcice - Matyi - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Murawa - Aleje Solidarności - POŁABSKA | G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 9121 | 315625 | T | linia tramwajowa | 10 | , kierunek: Połabska, | 565 | od 2020-05-25 do 2020-05-29 | DĘBIEC - Wierzbięcice - Matyi - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Murawa - Aleje Solidarności - POŁABSKA | G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 9016 | 315823 | T | linia tramwajowa | 10 | , kierunek: Połabska, | 565 | od 2020-05-25 do 2020-05-29 | DĘBIEC - Wierzbięcice - Matyi - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Murawa - Aleje Solidarności - POŁABSKA | G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 12320 | 316209 | T | linia tramwajowa | 10 | , kierunek: Franowo, | 565 | od 2020-05-25 do 2020-05-29 | POŁABSKA - Aleje Solidarności - Murawa - Winogrady - Pułaskiego - Roosevelta - Matyi - Wierzbięcice - 28 Czerwca 1956 r. - DĘBIEC | F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Most Dworcowy, Rondo Rataje G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Most Dworcowy N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych | 12164 |
---|