Zarząd Transportu Miejskiego - linie komunikacyjne ostatnia aktualizacja od 11-05-2024 01:01:29 do 11-05-2024 01:15:00 | Powrót do strony g_ównej |
raport poprawności importu danych z ZTM wszystkie linie komunikacyjne w jednej tabeli archiwalne rozkłady jazdy do 30.06.2014r. adresy w odległości 100m od linii autobusowych | Miasto Poznań - MPKautobusy: 121, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 198, autobusy nocne: 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, autobusy podmiejskie: 320, 321, 322, 341, 348, 727, 801, 833, 834, 911, tramwaje: 1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, tramwaje nocne: 201, |
id | symbol typu linii komunikacyjnej | typ linii komunikacyjnej | numer | kierunek | wersja rozkładu jazdy | okres obowiązywania rozkładu jazdy | przebieg linii | legenda | długość linii w metrach | 304090 | A | linia autobusowa | 171 | , kierunek: Os. Wichrowe Wzgórze, | 546 | od 2020-03-01 do 2020-03-15 | OS. DĘBINA - Łozowa - Czechosłowacka - Dolna Wilda - Rolna - 28 Czerwca 1956 r. - Robocza - Przemysłowa - Al. Króla Przemysła II - Towarowa - Składowa - al. Niepodległości - Księcia Mieszka I - Aleje Solidarności - Murawa - OS. WICHROWE WZGÓRZE | | 4793 | 304186 | A | linia autobusowa | 171 | , kierunek: Os. Dębina, | 546 | od 2020-03-01 do 2020-03-15 | OS. WICHROWE WZGÓRZE - Murawa - Aleje Solidarności - Księcia Mieszka I - Przepadek - al. Niepodległości - Towarowa - Al. Króla Przemysła II - Przemysłowa - Robocza - 28 Czerwca 1956 r. - Rolna - Wspólna - Dolna Wilda - Czechosłowacka - Łozowa - 28 Czerwca 1956 r. - OS. DĘBINA | + | 13088 | 304396 | A | linia autobusowa | 171 | , kierunek: Os. Dębina, | 546 | od 2020-03-01 do 2020-03-15 | OS. WICHROWE WZGÓRZE - Murawa - Aleje Solidarności - Księcia Mieszka I - Przepadek - al. Niepodległości - Towarowa - Al. Króla Przemysła II - Przemysłowa - Robocza - 28 Czerwca 1956 r. - Rolna - Wspólna - Dolna Wilda - Czechosłowacka - Łozowa - 28 Czerwca 1956 r. - OS. DĘBINA | | 8033 | 304473 | A | linia autobusowa | 171 | , kierunek: Urząd Wojewódzki, | 546 | od 2020-03-01 do 2020-03-15 | OS. DĘBINA - Łozowa - Czechosłowacka - Dolna Wilda - Rolna - 28 Czerwca 1956 r. - Robocza - Przemysłowa - Al. Króla Przemysła II - Towarowa - Składowa - al. Niepodległości - Księcia Mieszka I - Aleje Solidarności - Murawa - OS. WICHROWE WZGÓRZE | U - kurs skrócony do przystanku: Urząd Wojewódzki | 7900 | 304580 | A | linia autobusowa | 171 | , kierunek: Os. Wichrowe Wzgórze, | 546 | od 2020-03-01 do 2020-03-15 | OS. DĘBINA - Łozowa - Czechosłowacka - Dolna Wilda - Rolna - 28 Czerwca 1956 r. - Robocza - Przemysłowa - Al. Króla Przemysła II - Towarowa - Składowa - al. Niepodległości - Księcia Mieszka I - Aleje Solidarności - Murawa - OS. WICHROWE WZGÓRZE | + | 13431 | 304815 | A | linia autobusowa | 171 | , kierunek: Libelta, | 546 | od 2020-03-01 do 2020-03-15 | OS. WICHROWE WZGÓRZE - Murawa - Aleje Solidarności - Księcia Mieszka I - Przepadek - al. Niepodległości - Towarowa - Al. Króla Przemysła II - Przemysłowa - Robocza - 28 Czerwca 1956 r. - Rolna - Wspólna - Dolna Wilda - Czechosłowacka - Łozowa - 28 Czerwca 1956 r. - OS. DĘBINA | L - kurs skrócony do przystanku: Libelta | 5055 |
---|