Automaty biletowe - Zarząd Transportu Miejskiego | Powrót do strony g_ównej |
Szukaj biletomatu: |
galeria/id | opis | szczegółowy opis | numer automatu biletowego |
||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
764 | Zygmunta Starego UWAGA! Opis pierwotnie zaproponowany przez ZTM: | Zygmunta Starego-przystanek autobusowy w kierunku centrum UWAGA! Opis pierwotnie zaproponowany przez ZTM: | 307 | ||||
751 | Plewiska - ul. Grunwldzka/Dom Kultury REMIZA | Przystanek Plewiska/Straż Pożarna przy Domu Kultury REMIZA | 308 | ||||
750 | Rokietnica - ul. Dworcowa/dworzec PKP | W budynku dworca kolejowego, ul. Dworcowa | 306 | ||||
749 | Gowarzewo - ul. Swarzędzka 14/budynek OSP | Budynek OSP Gowarzewo, ul. Swarzędzka 14 | 303 | ||||
748 | Przeźmierowo - ul. Rynkowa/ul. Kościelna | Przystanek autobusowy Przeźmierowo/Kościelna, ul. Rynkowa/Kościelna | 302 | ||||
747 | Złotniki - ul. Dworcowa/dworzec PKP | Przy stacji kolejowej, ul. Dworcowa/Radosna | 301 | ||||
746 | Biedrusko - ul. Zjednoczenia/ul. Parkowa | Przystanek Park, ul. Zjednoczenia/Parkowa | 300 | ||||
745 | Zaniemyśl - Plac Berwińskiego | Przy Kawiarni Bombonierka, ul. Poznańska/Plac Berwińskiego | 309 | ||||
744 | Kórnik/ Bnin - pętla autobusowa, ul. Śremska | Pętla autobusowa, ul. Śremska | 307 | ||||
724 | Jasna Rola/Naramowicka | ul. Naramowicka w rejonie ul. Jasna Rola -przystanek autobusowy RUBIEŻ | 214 | ||||
707 | Stróżyńskiego, przystanek autobusowy Wieża RTV | ul. Stróżyńskiego przystanek autobusowy w kierunku Centrum | 970 | ||||
706 | Nad Wierzbakiem, w rejonie ul. Małopolskiej | ul. Nad Wierzbakiem w rejonie ul. Małopolskiej | 213 | ||||
705 | Murawa | ul. Murawa w rejonie ul. Słowiańskiej | 210 | ||||
704 | Piątkowska, w rejonie ul. Bronowej | ul. Piątkowska w rejonie ul. Bronowej | 208 | ||||
685 | Bużańska/os.Pilotów | Bużańska/os. Pilotów przystanek autobusowy w kierunku centrum | 976 | ||||
684 | Poznań-os. Dębina | Poznań-os. Dębina przystanek autobusowy w kierunku centrum | 974 | ||||
665 | Poznań, ul.Bułgarska | Poznań, ul.Bułgarska/Marcelińska- przystanek autobusowy Rycerska, w kierunku Os.Kopernika | 321 | ||||
664 | Dąbrowskiego/Szpitalna | ul. Dąbrowskiego/Szpitalna- pętla tramwajowa Ogrody | 315 | ||||
644 | Tulce - ul. Narcyzowa | Tulce, ul. Narcyzowa-przystanek autobusowy SZKOŁA | 314 | ||||
625 | Łopianowa / Naramowicka | ul. Łopianowa/Naramowicka- przystanek autobusowy w kierunku Centrum | 320 | ||||
624 | Szczepankowo, ul. Szczepankowo | Szczepankowo, ul. Szczepankowo-przystanek autobusowy | 317 | ||||
604 | Aleje Solidarności | Przystanek autobusowy Aleje Solidarności w kierunku os. Winiary | 308 | ||||
588 | Rynek Łazarski | Rynek Łazarski narożnik ul. Głogowskiej | 324 | ||||
587 | Rolna / Hetmańska | Przystanek tramwajowy Rolna | 323 | ||||
586 | Budziszyńska | Przystanek tramwajowy-Budziszyńska | 304 |